Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Instalacja rekuperacji

Pią, 26.06.2026, 10:19

Krótkie pytanie.
Rekuperacja - wady / zalety? Warto / nie warto ? Jakie koszty założenia / utrzymania itp.
Ktoś ma i się wypowie ?
Zastanawiam się mocno nad tym tematem, czytałem trochę o tym i jestem bardziej na tak niż na nie, ale chciałbym poznać również Wasze opinie na ten temat.

Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://ultrawent.pl/ Co o nich sądzicie?
Wyślij odpowiedź