Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Robert Kubica

Śro, 28.01.2015, 18:39

Przegladam forum i widze, ze nigdzie nie ma watku na jego temat. Jakie jest wasze zdanie na temat jego wynikow.
Ja osobiscie jestem jego fanem, dostarcza emocji jak malo kto.

Re: Robert Kubica

Śro, 28.01.2015, 20:37

Wiele razy próbowałem podjąć temat rajdów samochodowych na forum, ale jakoś niespecjalnie się przyjęło:)
natomiast jeśli chodzi o Roberta, jestem pod wrażeniem jego wyników na Monte Carlo, aż szkoda, że przeszło to bez większego nagłośnienia. Jednakże, nareszcie mamy kierowcę, który jest w stanie nawiązać (na razie na pojedynczych odcinkach) walkę z czołówką Mistrzostwa Świata.

Re: Robert Kubica

Czw, 29.01.2015, 14:38

Napewno szkoda odpadniecia przez awarie . Jednak jak by nie patrzec napewno Malcolm Wilson pluje sobie w brode i pomyslec tylko co Robert wyprawia juz teraz w rajdówce która nie jest w najnowszej specyfikacji. A jak wiesci donoszą od Rajdu Portugali Kubica będzie dysponował Fiestą WRC w najnowszej specyfikacji 2015 . Ojj bedzie sie działo

Re: Robert Kubica

Czw, 29.01.2015, 15:20

Ciekawa z niego postac. Jak myslicie dojedzie do mety w Szwecji ? :mryellow:

Re: Robert Kubica

Czw, 29.01.2015, 17:37

Dojedzie ale nie w czołówce , chyba że bedzie duzo trenował przed Szwecją to moze pierwsza 10-tka bedzie

Re: Robert Kubica

Pon, 16.02.2015, 15:23

Całe szczęście, że nie zerwał ze sportem i odnalazł się rajdach :)

Re: Robert Kubica

Pon, 16.02.2015, 17:46

Robert to facet który posiada ogromny talent . Nie lubie wracać wstecz i mówić co by było gdyby , lecz napewno jakby nie pechowy wypadek Robert na 100% byłby juz Mistrzem w F1 . Obecnie można powiedziec zaczyna prawie od zera. Jednak jesli ubiegłoroczny sezon naprawde zacznie przynosic efekty , a po rajdzie Szwecji można spokojnie tak stwierdzić . Gdyby nie pechowa awaria i kara doliczonego czasu myśle że po czasach które Robert uzyskiwał końcówka rajdu to spokojnie mogło by byc 6 miejsce a moze nawet i 5. Przed nami napewno bardzo ciezki rajd jakim jest Argentyna . Lecz jesli wszystko zagra tak jak trzeba, to spokojnie Robert Kubica zapunktuje na mecie
Wyślij odpowiedź