Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

K1 Attack
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=11&t=3750
Strona 1 z 1

Autor:  Wilu [ Czw, 02.12.2004, 23:37 ]
Temat postu:  K1 Attack

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) autobild

Autor:  AddMaster [ Czw, 02.12.2004, 23:42 ]
Temat postu: 

Bad Look... :D

Autor:  Seth [ Czw, 02.12.2004, 23:53 ]
Temat postu: 

pikne, panie, pikne... agresor :twisted:

Autor:  Reanimator [ Pią, 03.12.2004, 1:21 ]
Temat postu: 

K1 to mi sie tylko jedno kojaĹĽy,i lepiej niech tak zostanie.to jakaĹ› padaka!!!!!!!!! niepotrzebna motoryzacji!!!!!

Autor:  DeusZ [ Pią, 03.12.2004, 5:43 ]
Temat postu: 

Powstaje na bazie starego Accorda - silniki (zdajsie) 2.0 - 225 kucy , i przedewszystkim całkiem przyzwoita cena (bynajmiej w zeszłym roku zdajsie , gdy było to jeszcze "mało sławne" auto - wprzeliczeniu na złotówki to jakoś 55 tys. kosztowało ). Jest możliwość kupna jako Kit-car , więc fajna zabawka dla domorośnych mechaników :wink: Mnie sie podoba :!:

Autor:  el_ [ Pią, 03.12.2004, 10:02 ]
Temat postu: 

Wyjeb*ście zajeb*sty :mrgreen:

Autor:  HARNAŚ [ Pią, 03.12.2004, 12:20 ]
Temat postu: 

Wspaniały i jeszcze raz wspaniały :!: :twisted:

Autor:  Kobi [ Pią, 03.12.2004, 12:59 ]
Temat postu: 

Super bojowy wyglÄ…d :D ciekawe jak osiÄ…gi ;)

Autor:  Spark^ [ Pią, 03.12.2004, 14:55 ]
Temat postu: 

el_payaco napisał(a):
Wyjeb*ście zajeb*sty :mrgreen:

Jakbym słyszał siebie :mrgreen: 8)

Autor:  Ice [ Pią, 03.12.2004, 15:36 ]
Temat postu: 

AAaaaa..... WYPAS :!: Zarąbisty, ciekawe jakie osiągi. Z wygladu nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń.

Autor:  Wilu [ Pią, 03.12.2004, 16:34 ]
Temat postu: 

Noo, zajebiste, ale o osiagach niestety nie piszÄ… :roll:

Autor:  Kobi [ Pią, 14.07.2006, 10:19 ]
Temat postu: 

Image Image Image

Źródło: exoticsonroad.de

Autor:  Neken [ Sob, 15.07.2006, 15:16 ]
Temat postu: 

K1 ATTACK Dane tech.

Jako że montowanych jest kilka różnych silników, większość pochodzących od Hondy (2.0 i 2.2L) ale nie ma do nich danych to podaje tylko najmocniejszy montowany silnik.

Silnik: 3.0L V6 24V pochodzÄ…cy z Forda Mondeo ST220
moc: 226KM (166kW) przy 6150obr/min (jest teĹĽ wersja z 240KM)
moment: 300Nm przy 4900obr/min
0-100km/h: 4.9s
v-max: 250km/h
śr. spalanie: 8L
waga: od 850-985kg

PS. Strasznie mnie kręci ten kit-car, normalnie świetny jest :mryellow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/