| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| K1 Attack https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=11&t=3750 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wilu [ Czw, 02.12.2004, 23:37 ] |
| Temat postu: | K1 Attack |
(C) autobild |
|
| Autor: | AddMaster [ Czw, 02.12.2004, 23:42 ] |
| Temat postu: | |
Bad Look... |
|
| Autor: | Seth [ Czw, 02.12.2004, 23:53 ] |
| Temat postu: | |
pikne, panie, pikne... agresor |
|
| Autor: | Reanimator [ Pią, 03.12.2004, 1:21 ] |
| Temat postu: | |
K1 to mi sie tylko jedno kojaĹĽy,i lepiej niech tak zostanie.to jakaĹ› padaka!!!!!!!!! niepotrzebna motoryzacji!!!!! |
|
| Autor: | DeusZ [ Pią, 03.12.2004, 5:43 ] |
| Temat postu: | |
Powstaje na bazie starego Accorda - silniki (zdajsie) 2.0 - 225 kucy , i przedewszystkim całkiem przyzwoita cena (bynajmiej w zeszłym roku zdajsie , gdy było to jeszcze "mało sławne" auto - wprzeliczeniu na złotówki to jakoś 55 tys. kosztowało ). Jest możliwość kupna jako Kit-car , więc fajna zabawka dla domorośnych mechaników |
|
| Autor: | el_ [ Pią, 03.12.2004, 10:02 ] |
| Temat postu: | |
Wyjeb*ście zajeb*sty :mrgreen: |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Pią, 03.12.2004, 12:20 ] |
| Temat postu: | |
Wspaniały i jeszcze raz wspaniały |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 03.12.2004, 12:59 ] |
| Temat postu: | |
Super bojowy wyglÄ…d |
|
| Autor: | Spark^ [ Pią, 03.12.2004, 14:55 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): Wyjeb*Ĺ›cie zajeb*sty :mrgreen: Jakbym sĹ‚yszaĹ‚ siebie :mrgreen: |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 03.12.2004, 15:36 ] |
| Temat postu: | |
AAaaaa..... WYPAS |
|
| Autor: | Wilu [ Pią, 03.12.2004, 16:34 ] |
| Temat postu: | |
Noo, zajebiste, ale o osiagach niestety nie piszÄ… |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 14.07.2006, 10:19 ] |
| Temat postu: | |
Źródło: exoticsonroad.de |
|
| Autor: | Neken [ Sob, 15.07.2006, 15:16 ] |
| Temat postu: | |
K1 ATTACK Dane tech. Jako że montowanych jest kilka różnych silników, większość pochodzących od Hondy (2.0 i 2.2L) ale nie ma do nich danych to podaje tylko najmocniejszy montowany silnik. Silnik: 3.0L V6 24V pochodzący z Forda Mondeo ST220 moc: 226KM (166kW) przy 6150obr/min (jest też wersja z 240KM) moment: 300Nm przy 4900obr/min 0-100km/h: 4.9s v-max: 250km/h śr. spalanie: 8L waga: od 850-985kg PS. Strasznie mnie kręci ten kit-car, normalnie świetny jest |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|