Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wyślij odpowiedź

Czw, 31.03.2005, 18:57

GrzeĹ›q napisał(a):ja nawet nie rozumiem, jak to mogĹ‚o powstać...


Dopóki bedzie zbyt na takie gówienka doputy będa takie robić, nic nie poradzisz :roll:

Sob, 02.04.2005, 15:06

Matiz był brzytki ale to jest poprostu szczyt badziewia. Dobrze że Daewoo zbankrutowało bo przynajmniej tego gówna nie będą produkować w FSO :D. Chevrolet Matiz i Chevrolet Corvette ;)Te spece od marketingo to mają pomysły. Nie stać Cię na Corvette?????????? Kupe sobie Matiza heheeheheheheehehehehe

Sob, 02.04.2005, 17:30

PATRYCJUSH napisał(a):Chevrolet Matiz i Chevrolet Corvette ;)Te spece od marketingo to majÄ… pomysĹ‚y. Nie stać CiÄ™ na Corvette?????????? Kupe sobie Matiza heheeheheheheehehehehe

Panie bo to globalizacja :lol: Ja bym zrobił tak zeby wszystkich konstruktorów zwiazac linami i do srodka ich wsadzic oraz zwalic z skarpy :lol:

Sob, 02.04.2005, 18:23

PATRYCJUSH napisał(a):Chevrolet Matiz i Chevrolet Corvette ;)Te spece od marketingo to majÄ… pomysĹ‚y. Nie stać CiÄ™ na Corvette?????????? Kupe sobie Matiza heheeheheheheehehehehe

Właśnie dlatego Corvette nie jest już reklamowana jako Chevrolet. We wszystkich materiałach reklamowych C6 nie pada już nazwa Chevrolet, jedynie Corvette i GM.

Sob, 02.04.2005, 19:15

Bo z tego co wiem to Corvette nie jest juĹĽ sprzedawana pod markÄ… Chevy tylko pod markÄ… Corvette.

Sob, 02.04.2005, 21:03

el_payaco napisał(a):Bo z tego co wiem to Corvette nie jest juĹĽ sprzedawana pod markÄ… Chevy tylko pod markÄ… Corvette.


troche to bezsensu ale niech im będzie :?

Nie, 03.04.2005, 9:52

Matiz jest jednak brzydki ale Spark...teĹĽ brzydki :?

Nie, 03.04.2005, 12:55

Łuk@sz napisał(a):Matiz jest jednak brzydki ale Spark...teĹĽ brzydki :?



:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :roll: :? :?

Nie, 03.04.2005, 13:17

johny napisał(a):troche to bezsensu ale niech im bÄ™dzie
Dlaczego bezsens? Toyota podobnie zrobiła ze Scionem. Jeżeli tak robią to chyba nie dlatego, że im się tak zachciało, a dlatego, że ma to przynieść jakieś korzyści.

Nie, 03.04.2005, 13:33

Guerrillero napisał(a):Dlaczego bezsens? Toyota podobnie zrobiĹ‚a ze Scionem. JeĹĽeli tak robiÄ… to chyba nie dlatego, ĹĽe im siÄ™ tak zachciaĹ‚o, a dlatego, ĹĽe ma to przynieść jakieĹ› korzyĹ›ci.


tylko że Scion to osobna marka tak tak jak Lexus i ma często choc nie zawsze osobne salony itp. A Corvetta to zawsze był chevrolet i teraz pewno można go kupić w salonie tej firmy.
Wyślij odpowiedź