Obecny czas: Nie, 28.04.2024, 23:35




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
2018 DS3 Crossback 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2018 DS3 Crossback
Targi w Paryżu bez marki DS ? Nie ma takiej opcji. Do modelu DS7 dołącza właśnie model DS3 Crossback.

Szalony, brzydki, ciekawy ? Zapewne każdy wyrobi sobie zdanie o tym modelu. Nie mniej jednak ten odważnie stylizowany crossover nie przypomina niczego innego na rynku. Kto chce się wyróżnić na drodze z pewnością rozważy ten model.

Gama jednostek napędowych składać się będzie m.in z trzech jednostek benzynowych o pojemności 1.2 i mocy 100 oraz 130 KM oraz 1.6 o mocy 155 KM. Jedynym silnikiem wysokoprężnym będzie 1.5 BlueHDI o mocy 100 KM. Dostępna będzie również elektryczna wersje E-Tense o mocy 136 KM.

DS3 Crossback dzięki wielu opcją będzie można dowolnie spersonalizować. Dostępne będzie 10 kolorów nadwozia, 10 wzorów felg aluminiowych oraz trzy kolory dachu.

ImageImageImageImageImage
ImageImageImage

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 14.09.2018, 1:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2018 DS3 Crossback
Z zewnątrz koszmarek na kołach, najgorszy jest przód :/
Ta pikowana deska przywodzi na myśl np. Malucha z tym skajem na desce :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 14.09.2018, 20:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2018 DS3 Crossback
A mnie się przód i tył podoba - ma swój awangardowy styl ;) Problemem jest dla mnie fakt, że ich projekty bardziej pasowałyby do samochodu gabarytów DS7 Crossback, w tak małym nadwoziu wyglądają te rozwiązania stylistyczne dosyć dziwnie :/ Ale może na żywo będzie lepiej :)

Wnętrze wygląda naprawdę ciekawie - fajnie, że są przełączniki w stylu DS7 na tunelu środkowym, niestety widzę w tych okolicach znowu dźwignię skrzyni z 308. Ekran zdaje się być dosyć daleko umiejscowiony, biorąc pod uwagę, że praktycznie wszystko z jego poziomu będzie się obsługiwać, może to być pewien problem - ale na razie to tylko gdybanie.

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Śro, 19.09.2018, 19:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2018 DS3 Crossback
Jak uwielbiam DSy, to ten jest okropny, zwłaszcza linia boczna i przód... Miałem nadzieję na fajne wnętrze, ale te romby na konsoli i wielki wystający ekran też mi się nie podobają.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 11.11.2018, 11:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2018 DS3 Crossback
Mam wrażenie, że oni zgubili gdzieś się w polu. Tutaj stanowczo za dużo się dzieje. Już wolałbym, żeby się trzymali konwencji DS 7 Crossbacka - prostych kształtów z oryginalnymi detalami. Tutaj jest mnóstwo detali, ale bez formy.


Nie, 06.01.2019, 23:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018