Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 15:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
2018 Kia Soul 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2018 Kia Soul
Kia zaprezentowała w Los Angeles nową generacje modelu Soul. Auto oferowane będzie w dwóch wersjach - spalinowej oraz elektrycznej.

Auto zachowało swój "pudełkowaty" kształt, zyskało jednak wiele ciekawych elementów jak dzielone przednie światła, tylne lampy, które dosłownie otaczają cały tył.
Wnętrze również zyskało znacznie nowocześniejszą formę względem poprzednika. Cyfrowe zegary, ambientowe podświetlenie, które może pulsować w rytm muzyki (raczej denerwujący gadżet) czy w zależności od wersji 8 lub 10,25 calowy wyświetlacz systemu multimedialnego.

Pod maską (na rynku amerykańskim) 2.0 litrowy silnik benzynowy o mocy 147 KM oraz turbodoładowane 1.6 GDI o mocy 204 KM. Wersja elektryczna, która trafi również do Europy generuje 204 KM i 395 Nm (to tam sama jednostka, która oferowana jest w Hyundaiu Kona)

Pierwsze egzemplarze trafią do klientów na początku przyszłego roku.

ImageImageImageImage

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 01.12.2018, 23:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 296
Miejscowość: Wawa
Samochód: Picasso THP, Mazda 3
Post Re: 2018 Kia Soul
Fajne to wnętrze.


Pon, 03.12.2018, 11:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2018 Kia Soul
Poprzedniego Soula kochałem, ale ten... mam ambiwalentny stosunek, bo fura jest mega niestandardowa, wygląda niepowtarzalnie, ale czy do końca dobrze? Nie wiem
fajne wnętrze, ciekawie wkomponowany ekran

Aha, no i jara mnie wersja elektryczna- 400 nm to naprawdę musi latać :P

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Pon, 03.12.2018, 13:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2018 Kia Soul
c5tourer napisał(a):
Poprzedniego Soula kochałem, ale ten... mam ambiwalentny stosunek, bo fura jest mega niestandardowa, wygląda niepowtarzalnie, ale czy do końca dobrze? Nie wiem


Mam podobne odczucia. Chyba to kwestia designu - urok rodem a'la Prius, a nie nowoczesny/futurystyczny ale jednak ładnie zaprojektowany samochód (wg mnie pomijając udany pas przedni) ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 03.12.2018, 19:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018