Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 10:00




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
2017 Aston Martin Vantage 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2017 Aston Martin Vantage
Aston Martin przedstawił po 12 latach produkcji nowy model Vantage. Stylistyka nowego modelu znacząco odbiega od większego modelu DB11. Czego nie można było powiedzieć w przypadku poprzedniego duetu DB9 i poprzedniego Vantage.
Podwozie Vantage pomimo tego, że bazuje na tym z DB11 jest według producenta w 70 % zmienione. Vantage będzie wyposażony w układ zmiennego tłumienia amortyzatorów z trzema trybami pracy: Sport, Sport Plus oraz Track
Vantage będzie napędzany przez jednostkę AMG.
4.0 litrowy silnik V8 generuje moc 510 KM oraz 685 Nm
Napęd będzie przenoszony poprzez 8 biegową przekładnie automatyczną ZF
Rozkład masy pomiędzy osiami wynosi równe 50:50. Przyspieszenie od 0-100 km/h w 3.6 s. Prędkość maksymalna 313 km/h
Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w pierwszej połowie 2018 r. Ceny na rynku niemieckim startują od 154 tys. euro


ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 22.11.2017, 11:32
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Aston Martin Vantage
Okropnie wygląda. :/ Siatex z przodu jak od wiejskiego tunera, z tyłu smutne lampy jak w aktualnej MX5-tce, tylko z profilu jest nieźle (choć trochę za bardzo jak F-Type). Wnętrze też jakoś specjalnie mi nie podchodzi, spasiona konsola centralna jak w AMG GT. ;)


Śro, 22.11.2017, 12:27
Profil

Postów: 292
Post Re: 2017 Aston Martin Vantage
O makabra, wnętrze jak w nissanie juke. Z przodu smutek, z tyłu smutek, w dodatku całość wygląda jakoś tak... tanio.


Śro, 22.11.2017, 15:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2017 Aston Martin Vantage
W mojej opinii to spadek formy w AM :? Przód trochę nijaki, wnętrze miało chyba być bardziej młodzieżowe, za to tył kojarzy mi się z Laguną Coupe (to akurat ładne auto ale odgrzewany kotlet :wink: ) :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 22.11.2017, 15:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2017 Aston Martin Vantage
Alfisti4ever napisał(a):
W mojej opinii to spadek formy w AM :? Przód trochę nijaki, wnętrze miało chyba być bardziej młodzieżowe, za to tył kojarzy mi się z Laguną Coupe (to akurat ładne auto ale odgrzewany kotlet :wink: ) :>


Laguna Coupe wygląda ładniej z tyłu niż ten Aston Martin.....przód zalatuje Mazdą MX5 ....ogólnie taki nijaki ...... Najładniejszy Aston Martin który powstał do tej pory to według mnie DB9

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Czw, 23.11.2017, 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018