Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 3:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
2016 Alfa Romeo Giulia 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 2016 Alfa Romeo Giulia
Image

Image

Image

Image

(c) NetCarShow

Napęd na tył lub 4x4, topowa wersja 510KM i 3,9sek do 100km/h

_________________
PB RWD jest wysoko


Śro, 24.06.2015, 19:05
Profil

Postów: 620
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Na razie topowa Quadrifoglio zdominowała premierę, ale i tak jest obłędna :). Dla rozczarowanych powtórzę raz jeszcze - TOYOBARU QUATTROPORTE, a sobie powtarzam - che bella :)


Śro, 24.06.2015, 19:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Przód okropny, a poza tym... Tragedii nie ma, ale brakuje też czegoś ekstra. Jak dla mnie wygląda bardzo przeciętnie a nie o to chyba w Alfie chodzi. Infiniti Q50 ciągle najlepiej wyglądającym modelem w tej klasie :twisted:

Tak czy siak trzeba trzymać kciuki za dobrą sprzedaż, każdy rywal germańskiej hegemonii jest mile widziany.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Śro, 24.06.2015, 19:19
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Od strony technicznej jest super... RWD i topowy model z mocniejszym silnikiem od modelu 8C. :shock: Do tego nie brak nowoczesnych rozwiązań jak chociażby skrętnych tylnych kół. Od strony "dizajnerskiej" niestety ogromne rozczarowanie. Mamy tu po trochu BMW, Jaguara, Infiniti, Kii i ogólnie brak własnego stylu. Lepiej prezentuje się wnętrze, choć też mocno zalatuje ostatnimi modelami Mazdy.


Śro, 24.06.2015, 19:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Image

Image

Image

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Śro, 24.06.2015, 19:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Sam nie wierzę w to co piszę ale mi się tam podoba, może dlatego że niewiele w niej Alfy Romeo, linia boczna BMW, tył od Infiniti\Audi przód niezbyt ładny... może jak by wstawili tam nerkę :wink: . za to napęd przepiękny, RWD V8 i więcej mocy niż szkopy (jeśli to ma być klasa średnia) Spory problem może być natomiast w normalnych wersjach gdy auto pozbędzie się spojlerów i tych efektownych, pięknych felg.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 24.06.2015, 20:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Cytuj:
RWD V8 i więcej mocy niż szkopy


V6 i biturbo ;)


Bardzo cieszy mnie specyfikacja tego wozu, w końcu Alfa ma prawdziwą broń w walce z niemiecką ekstraklasą.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Śro, 24.06.2015, 20:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
A to trochę szkoda, jednak moc jest konkretna.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 24.06.2015, 20:41
Profil

Postów: 5
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Każdy ma prawo do własnej opinii, ale osoby które uważają że ta Alfa nie ma chrarakteru typowego dla tej marki, chyba nie do końca czują o co chodzi w Alfie Romeo i jak jest jej rodowód. Charakter Alfy to nie tylko piękne kształty 156-stki i kolejnych modeli, które wyznaczyły dotychczasowy charatker modeli tej marki, ale to coś więcej . Chodzi tutaj o styl, detale, samą sylwetkę, pewne smaczki. Ja widzę tutaj ewidentne dziedzictwo Alfy 75, zwłaszcza w wersji Quadrifoglio Verde, a o to tutaj przecież chodziło, żeby uczynić światowego konkurenta dla BMW 3, który będzie zachwycał także techniką, przy zachowaniu unikatowego stylu. Moim zdaniem udało sie w 100 %, jest boska i póki co jest to dla mnie auto tej dekady, przy którym wszytskie M3, RS4, C 63 AMG stanowią worek jednolitego, burego chłamu, ale to tylko moje subiektywne odczucie i jeśli ktoś ma inny pogląd na temat to go szanuję ! :wink: pozdro Panowie


Śro, 24.06.2015, 21:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 24.06.2015, 21:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Wyszło z tego trochę Audi - pod względem podejścia i trochę BMW - pod względem stylistyki. Nie wiem co myśleć. Technologicznie auto naprawdę robi wrażenie, niemalże tak jak kiedyś 156. Wizualnie naprawdę bardzo mocno rzuca się w oczy podobieństwo do BMW, ale... to niezbyt dobrze, bo auto nie zachwyca wizualnie (a z tyłu te światła to wyglądają jak skrzyżowanie Kii Optimy i Audi A4). Jak dla mnie nawet nie przypomina Alfy. Z drugiej strony jednak już dawno nie było na rynku motoryzacyjnym premiery, która wzbudzałaby tak wiele emocji, tak więc ja poczekam na rozwój wydarzeń ;)


Śro, 24.06.2015, 22:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Image Mam nadzieję,że na żywo zmiażdży..Image na fotach tak po japońsku trochę..Image Jako tako w czerwieni, lepiej w bieli. Smaczków mnogo a to lubię najbardziej..

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Śro, 24.06.2015, 22:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Mechanicznie faktycznie morderca. Wizualnie - trochę widać, ze VW kupując Ital Design zadał włochom spory cios, bo od dłuższego czasu stereotyp pięknych włoskich aut odchodzi w zapomnienie. Jest dobrze mimo wielu zapożyczeń. Czekam na ciemne kolory i wersję bieda bieda.


Czw, 25.06.2015, 1:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Ten w bieli, mniam mniam :D

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Czw, 25.06.2015, 4:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Według mnie, w tym szaleństwie jest metoda. Mam wrażenie, że w tym momencie Alfa pokazała, że stać ją na to, by być premium, nie ustępując zupełnie niemieckiej konkurencji. Cieszy mnie, że w tym aucie można doszukiwać się cech BMW, czy chociażby Audi. Oczywiście widzę już lament pasjonatów marki...i bardzo dobrze! Wreszcie poważna maszyna, która wydaje się być zrobiona z głową. Design to nie wszystko, a Alfa z tym modelem przestała być w moich oczach marką homoseksualną. Wygląda inaczej, niesie wspaniały powiew świeżości. Ma naprawdę fajne detale, chociaż paradoksalnie najbardziej irytuje mnie przód ze scudetto :wink: Żałuję tylko jednego - stary i dobry OBR przestał istnieć, a tu taki dobry materiał na przygody Adiego i Benita...

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Czw, 25.06.2015, 6:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Wygląd i osiągi pierwsza klasa ale widziałem lepsze (i gorsze ;) ) wizualizacje w internecie :> Mam wrażenie, że wiele detali zostało podyktowanych swoistego rodzajem kompromisem gdyż jak wiadomo auto ma się pojawić za oceanem :> Możliwe, że "hamerykanie" nie ogarnęliby tylnej klamki jak w 156 a podobieństwa do modeli których i tak nie znają są im obojętne a tak pokojażą coś z BMW itp. :wink: :mryellow: Czekam na więcej fotek, wersję SW i spotkanie na żywo :mryellow:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 25.06.2015, 13:53
Profil

Postów: 248
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Jest dobrze! Bałem się o końcowy rezultat ale po kolejnym dniu od premiery podoba mi coraz bardziej :)
Szkoda ze na razie nie zrobią kombi :(


Pią, 26.06.2015, 6:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Między Jasłem, a Dębicą
Samochód: Das Auto
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Ona jest bardziej amerykańsko-niemiecka niż włoska. Teraz już nie ma wątpliwości, że to nie Chryslerem rządzi Fiat tylko Fiatem rządzi Chrysler. :evil: Ale podoba mi się :>


Pią, 26.06.2015, 6:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
A może to kwestia tego, że połowę produkcji chcą sprzedawać w USA. Tam włoskie samochody mają chyba jeszcze gorszą opinię niż w Europie.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pią, 26.06.2015, 10:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Produkt globalny, musi wygladac odpowiednio. Wedlug mnie wyglada swietnie, coraz bardziej mi sie podoba.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pią, 26.06.2015, 10:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018