| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2015 Datsun mi-DO https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=40034 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | 3co [ Czw, 28.08.2014, 12:21 ] |
| Temat postu: | 2015 Datsun mi-DO |
Na salonie w Moskwie Datsun zaprezentował 5-drzwiową wersję on-DO, jednak stylistycznie znacznie różni się od sedana, dlatego założyłem nowy temat. Wymiary: rozstaw osi: 2 467 mm długość: 3 950 mm (on-DO ma 4 337 mm) szerokość: 1 700 mm wysokość: 1 500 mm Silnik to nieśmiertelny 1.6 8V (87 KM). Nie wiem co z mocniejszą wersją (1.6 16V), ale na carscoops o niej nie wspominają. W standardzie 5-biegowy manual, a w opcji czterostopniowy automat. Standardowo wyposażony jest w 2 poduszki i ABS. W rosyjskich salonach powinien pojawić się na początku 2015 r. Z tego co porównywałem po wymiarach, to nie jest to Kalina 5d ze zmienionym przodem, tylko autonomiczny hatchback na bazie Granty/on-DO. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() źródło: netcarshow.com +wideo |
|
| Autor: | Aveya [ Czw, 28.08.2014, 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
|
|
| Autor: | cobra [ Czw, 28.08.2014, 13:25 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
E tam, wnętrze wygląda nawet ok. |
|
| Autor: | Iceman [ Czw, 28.08.2014, 16:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady. |
|
| Autor: | iparts [ Pią, 29.08.2014, 12:55 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
Samochód bardzo ładnie wygląda |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 29.08.2014, 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
Iceman napisał(a): Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady. Już to było wałkowane przy innym temacie o nowych Datsunach, przecież Datsun robił nie tylko samochody sportowe... |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pią, 29.08.2014, 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Datsun mi-DO |
Iceman napisał(a): Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady. Ludzie przesadzają z tą legendą że Datsun = Fairlady, przecież to był tylko jeden model z wielu, wśród których nie brakowało tanich wozidełek. |
|
| Autor: | Iceman [ Pią, 29.08.2014, 17:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Datsun mi-DO |
Kopiowanie z Lady jest bezczeszczeniem samym w sobie nawet pomijajac legendarny model. Jaki sens ma przywracanie marki gdy nie oferuje sie nic oryginalne tylko zrzyna dodatkowo z budzetowych producentow? Rownie dobrze moglyby to byc Nissany na Rosje, nie rozumiem tych dzialan z Datsunem. |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pią, 29.08.2014, 19:04 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Datsun mi-DO |
To fakt, a ostatecznie podobno słabo idzie sprzedaż póki co. |
|
| Autor: | stingray1 [ Nie, 31.08.2014, 22:00 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Datsun mi-DO |
Kaliningrad, nie Datsun |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|