Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2015 Datsun mi-DO
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=40034
Strona 1 z 1

Autor:  3co [ Czw, 28.08.2014, 12:21 ]
Temat postu:  2015 Datsun mi-DO

Na salonie w Moskwie Datsun zaprezentował 5-drzwiową wersję on-DO, jednak stylistycznie znacznie różni się od sedana, dlatego założyłem nowy temat.

Wymiary:
rozstaw osi: 2 467 mm
długość: 3 950 mm (on-DO ma 4 337 mm)
szerokość: 1 700 mm
wysokość: 1 500 mm

Silnik to nieśmiertelny 1.6 8V (87 KM). Nie wiem co z mocniejszą wersją (1.6 16V), ale na carscoops o niej nie wspominają. W standardzie 5-biegowy manual, a w opcji czterostopniowy automat. Standardowo wyposażony jest w 2 poduszki i ABS. W rosyjskich salonach powinien pojawić się na początku 2015 r.

Z tego co porównywałem po wymiarach, to nie jest to Kalina 5d ze zmienionym przodem, tylko autonomiczny hatchback na bazie Granty/on-DO.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

źródło: netcarshow.com

+wideo

Autor:  Aveya [ Czw, 28.08.2014, 12:50 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

Image

Autor:  cobra [ Czw, 28.08.2014, 13:25 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

E tam, wnętrze wygląda nawet ok. ;)

Autor:  Iceman [ Czw, 28.08.2014, 16:19 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady.

Autor:  iparts [ Pią, 29.08.2014, 12:55 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

Samochód bardzo ładnie wygląda :)

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 29.08.2014, 13:20 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

Iceman napisał(a):
Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady.

Już to było wałkowane przy innym temacie o nowych Datsunach, przecież Datsun robił nie tylko samochody sportowe...

Autor:  james_gastovski [ Pią, 29.08.2014, 13:23 ]
Temat postu:  Re: 2014 Datsun mi-DO

Iceman napisał(a):
Przeciez to Lada, ladny mi Datsun, k*wa. Tylko bezczeszczą legendę Fairlady.

Ludzie przesadzają z tą legendą że Datsun = Fairlady, przecież to był tylko jeden model z wielu, wśród których nie brakowało tanich wozidełek.

Autor:  Iceman [ Pią, 29.08.2014, 17:24 ]
Temat postu:  Re: 2015 Datsun mi-DO

Kopiowanie z Lady jest bezczeszczeniem samym w sobie nawet pomijajac legendarny model. Jaki sens ma przywracanie marki gdy nie oferuje sie nic oryginalne tylko zrzyna dodatkowo z budzetowych producentow? Rownie dobrze moglyby to byc Nissany na Rosje, nie rozumiem tych dzialan z Datsunem.

Autor:  james_gastovski [ Pią, 29.08.2014, 19:04 ]
Temat postu:  Re: 2015 Datsun mi-DO

To fakt, a ostatecznie podobno słabo idzie sprzedaż póki co.

Autor:  stingray1 [ Nie, 31.08.2014, 22:00 ]
Temat postu:  Re: 2015 Datsun mi-DO

Kaliningrad, nie Datsun

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/