 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 15:53
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 2010 Ferrari 599 GTO
Każdy rynkowy debiut nowego modelu z włoskiej stajni dostarcza całej branży motoryzacyjnej sporych emocji. Po serii szpiegowskich materiałów na temat Ferrari 599 GT0, marka ujawniała oficjalne informacje. Pod maską rasowego pojazdu znajdzie się 6,0-litrowy silnik V12, który zapewni „sportowemu Włochowi” 661 KM mocy 620 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W połączeniu z lżejszą o blisko 200 kg konstrukcją porównaniu do Ferrari 599 – model GTO waży 1495 kg, pozwoli to na rozpędzenie pojazdu do maksymalnej prędkości 334 km/h, przy czym pierwsza „setka” pojawi się na liczniku już po 3,35 s. Na tak dobre osiągi wpływają także zmodyfikowane elementy aerodynamiczne auta. Projektanci z Maranello wyposażyli model 599 GTO w nowy przedni i tylny spojler, dyfuzor, oraz zmodyfikowane boczne listwy progowe. Dodatkowo zdecydowano się także na zastosowanie przeprojektowanej pokrywy silnika oraz 20-calowych kół. Producent zapowiedział, że powstanie tylko 599 egzemplarzy nowego modelu. Samochód w przeliczeniu będzie kosztował ok. 1,32 mln zł.  autoblog
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Czw, 08.04.2010, 14:13 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Cytuj: Dane techniczne Wymiary i waga: Długość: 4710 mm (185.4 in) Szerokość: 1962 mm (77.2 in) Wysokość: 1326 mm (52.2 in) Rozstaw osi: 2750 mm (108.3 in) Rozstaw kół przednich: 1701 mm (67.0 in) Rozstaw kół tylnych: 1618 mm (63.7 in) Masa własna: 1495 kg (3296 funtów) rozkład masy: przód 47% - 53% tyl Pojemność zbiornika paliwa: 105 litrów (27,7 US gal/23.1 UK / gal) SILNIK Typ: V12 - 65 ° Cylinder i skok: 92 x 75,2 mm (3,62 x 2,96 in) Poj. skokowa: 5999 cc (366,08 cu) Stopień sprężania: 11.2:1 Moc maksymalna: 500 kW (670 CV) na 8250 obr / min Maksymalny moment obrotowy: 620 Nm (457 lbs / ft) przy 6500 obr / min Skrzynia biegów F1 + 6-biegowa SCM2 . Zawieszenie - magnetoreologiczne Supension Control OPONY Przód: 285/30 ZR20''tył: 315/35 ZR20'' Węglowo-ceramiczne hamulce Przód: 398 x 38 mm (15,7 x 1,5 ") tył: 360 x 32 mm (14,2 x 1,3 w) Sterowanie elektroniczne CST z F1-Trac: kontrola trakcji i stabilności CST TPTMS: Ciśnienie w oponach i system monitorowania temperatury PERFORMANCE Prędkość maksymalna: ponad 335 kilometrów na godzinę (ponad 208 mph) 0-100 km / h (0-62 mph): 3,35 s 0-100 km / h ZUŻYCIE PALIWA W cyklu mieszanym (EKG) *: 17,5 l/100 km EMISJI CO2 W cyklu mieszanym (EKG) *: 411 g / km W wersji europejskiej http://www.autoblog.com/2010/04/08/brea ... n-advance/        http://www.autogespot.com/nl/item/7392/ ... ties!.html
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Czw, 08.04.2010, 14:34 |
|
 |
|
C@millio
Postów: 79
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
599 GTB Fiorano był dotychczas dla mnie najpiękniejszym Ferrari. Dziś mym oczom ukazał się obiekt jeszcze piękniejszy, jeszcze bardziej dopracowany, jeszcze bardziej kosmiczny. POEZJA. Uczta dla oka. Coś niesamowitego 
|
| Czw, 08.04.2010, 17:09 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Ferrari nieźle trzaska nowymi modelami, co rusz jakaś nowa wersja. A GTO nie jestem fanem tego wozu, ale nie oszukujmy się jest wysoko, robi wrażenie. Genialne felgi, nie wim z czego jest dach ale wygląda świetnie, agresywny jak cholera, genialny
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Czw, 08.04.2010, 17:55 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Czw, 08.04.2010, 19:26 |
|
 |
|
Carman
Postów: 488 Miejscowość: Kozy k. Bielska-Białej
Samochód: '83 Fiat 126p
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Cudo, po prostu cudo. Wszystkie Ferrari są piękne, ale to już jest doskonałość.
_________________ EcoNegative
|
| Pią, 09.04.2010, 8:44 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
http://www.youtube.com/watch?v=cFjrzaeW ... r_embeddedCytuj: Ferrari 599 GTO presented at Modena's Military Academy   (c)wcf.com
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Czw, 15.04.2010, 0:43 |
|
 |
|
wojtas23
Postów: 1624 Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ www.diecastclub.pl
|
| Śro, 05.05.2010, 14:28 |
|
 |
|
Jacobser
Postów: 2204 Miejscowość: Kraków
Samochód: Citroen Saxo
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Kolejne fantastyczne Ferrari, ze świetnym designem i niemal spartańskim wnętrzem. Styl tego modelu robi wrażenie nie mniejsze jak tył nadwozia z podwójnym wydechem zakończonym czterema rurami wydechowymi. Urzeka też dwukolorowe nadwozie i kratka w przedniej części nadwozia. Wewnątrz zaś rządzi obrotomierz i potężne tuby dmuchawy powietrza.
_________________ Zapraszam do zapoznania się z kompendium wiedzy o moim samochodzie: http://www.autogaleria.pl/forum/showthr ... bserow%F3z
|
| Śro, 05.05.2010, 19:20 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Śro, 05.05.2010, 19:45 |
|
 |
|
wojtas23
Postów: 1624 Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ www.diecastclub.pl
|
| Śro, 05.05.2010, 19:51 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Nie, 23.05.2010, 22:50 |
|
 |
|
borsukd
Postów: 97
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Ciekawy jestem jakiego bonusa daje taka osłona tarczy
|
| Pon, 24.05.2010, 0:00 |
|
 |
|
BjoernEinarRomoeren
Postów: 258 Miejscowość: Tarzan bucht
Samochód: Citroen DS3 WRC XL
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
O ile się nie mylę, to pomaga hamulcom utrzymać odpowiednią temperaturę pracy.
_________________ also known as Superrally
|
| Pon, 24.05.2010, 12:47 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
jest wysoko. dwukolorowe nadwozie, ciekawe i w sumie dość ładne. wnętrze podoba mi się z tymi kremowymi wstawkami.
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Sob, 29.05.2010, 23:07 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pon, 14.06.2010, 18:40 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pon, 14.06.2010, 20:10 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 15.08.2010, 18:13 |
|
 |
|
Kam4z
Postów: 53 Miejscowość: Łódź
Samochód: Bentley Continental
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
Cudowny car. Oby takich więcej.
|
| Nie, 15.08.2010, 23:25 |
|
 |
|
wojtas23
Postów: 1624 Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
|
 Re: 2010 Ferrari 599 GTO
_________________ www.diecastclub.pl
|
| Pon, 18.04.2011, 15:09 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |