| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=39799 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RR ltd Co. [ Nie, 04.05.2014, 21:47 ] |
| Temat postu: | 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Silnik 1,2l 73 KM (54kW), chińska mutacja Nissana Micry. Rozmiary 3775mm/1665mm/1530mm. ![]() ![]() ![]() ![]() chinacarforums, autohome.com.cn |
|
| Autor: | cobra [ Pon, 05.05.2014, 8:43 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Wygląda lepiej od babskiej Micry (bazuje na K12, no nie?) |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 05.05.2014, 8:48 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Tak i zgadzam się z Tobą. |
|
| Autor: | stingray1 [ Pon, 05.05.2014, 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Przednie lampy jak z Avensisa, tylne niemalże z BMW 1. Jak kopiować, to z dobrego źródła... Co tam Nissan |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pon, 05.05.2014, 17:44 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
RR ltd Co. napisał(a): chińska kopia Nissana Micry Nie kopia tylko chińska wersja Micry |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 05.05.2014, 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Masz rację, to chińska mutacja Micry. |
|
| Autor: | stingray1 [ Wto, 06.05.2014, 19:18 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Ładniejsza |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 20.06.2014, 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
No nie jest on śliczny? ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() chinacarforums |
|
| Autor: | PiasQ [ Pią, 20.06.2014, 19:52 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Nie |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 03.09.2014, 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() chinacarforums |
|
| Autor: | Aveya [ Śro, 03.09.2014, 16:32 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30 |
Była sobie Micra po wypadku - ktoś jej w d... wjechał. Chińczyk kupił, opierdzielił szpachlą tył i przód, zeszlifował na płasko ręczną szlifierką, a że tylna klapa już nie pasowała, znalazł coś podobnego w popsutym piekarniku. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|