Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=39799
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Nie, 04.05.2014, 21:47 ]
Temat postu:  2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Silnik 1,2l 73 KM (54kW), chińska mutacja Nissana Micry. Rozmiary 3775mm/1665mm/1530mm.
Image

Image

Image

Image

chinacarforums, autohome.com.cn

Autor:  cobra [ Pon, 05.05.2014, 8:43 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Wygląda lepiej od babskiej Micry (bazuje na K12, no nie?) :P

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 05.05.2014, 8:48 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Tak i zgadzam się z Tobą.

Autor:  stingray1 [ Pon, 05.05.2014, 15:05 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Przednie lampy jak z Avensisa, tylne niemalże z BMW 1. Jak kopiować, to z dobrego źródła... Co tam Nissan :lol:

Autor:  Alfisti4ever [ Pon, 05.05.2014, 17:44 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

RR ltd Co. napisał(a):
chińska kopia Nissana Micry

Nie kopia tylko chińska wersja Micry :wink: Nie siejmy paniki :wink:

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 05.05.2014, 20:45 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Masz rację, to chińska mutacja Micry.

Autor:  stingray1 [ Wto, 06.05.2014, 19:18 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Ładniejsza :mryellow:. A to przecież europejska wygląda jak mutant... :cry:

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 20.06.2014, 14:21 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

No nie jest on śliczny?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
chinacarforums

Autor:  PiasQ [ Pią, 20.06.2014, 19:52 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Nie :?

Autor:  RR ltd Co. [ Śro, 03.09.2014, 15:16 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
chinacarforums

Autor:  Aveya [ Śro, 03.09.2014, 16:32 ]
Temat postu:  Re: 2015 Dongfeng-Nissan Venucia R30

Była sobie Micra po wypadku - ktoś jej w d... wjechał. Chińczyk kupił, opierdzielił szpachlą tył i przód, zeszlifował na płasko ręczną szlifierką, a że tylna klapa już nie pasowała, znalazł coś podobnego w popsutym piekarniku.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/