| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2014 Chevrolet Cruze https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=39774 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Iceman [ Nie, 20.04.2014, 22:53 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Jest jeszcze nadzieja w tym aucie, skoro na rynek USA ma się różnić. Ta wersja póki co jest dużo gorsza od obecnego przez zastosowane detale, napompowanej bryle już raczej nic nie pomoże jednak, a spy zanosiła się na dynamiczną i sportową. |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pon, 21.04.2014, 11:27 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Ocieka nijakością |
|
| Autor: | stingray1 [ Pon, 21.04.2014, 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Z przodu żywcem jak Hyundai, tył chce chyba zawstydzić nijakiego Rapida (w Cruzie jest akurat niezły)... |
|
| Autor: | mariobull [ Czw, 24.04.2014, 22:41 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
http://autossegredos.com.br/2014/04/22/ ... americano/ na tym pierwszym zdjęciu wygląda bardzo dobrze imo. |
|
| Autor: | Iceman [ Pią, 25.04.2014, 8:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Zdjecie jest wyfotoshopowane w kazdym kierunku. Odkad Peugeot wypuscil 408 ten Chevy nie ma racji bytu. |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pią, 25.04.2014, 9:31 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Z pomocą fotoszopa i w najbardziej wypasionej wersji to prawie każdy samochód jakoś wygląda. |
|
| Autor: | stingray1 [ Pią, 25.04.2014, 15:29 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Dizajn samochodów stanął w miejscu. Z pomocą musi przyjść jakaś ogólnoświatowa dyrektywa ds. kształtu pasa przedniego, kąta nachylenia przedniej szyby i przepisowego zakrzywienia bananów w skrzynkach |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 24.06.2014, 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
![]() Źródło: carscoops.com |
|
| Autor: | Bladyhel [ Śro, 25.06.2014, 2:59 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Dopiero teraz popatrzyłem na to jak kiedyś wyglądał Cruze - i było lepiej |
|
| Autor: | okol [ Śro, 25.06.2014, 9:37 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Odpustowe wnetrze - wyolbrzymione szwy o dziwnych ksztaltach, jakies krzykliwe kolory, niebieskie podswietlenia - taki luksus dla chinczyka. |
|
| Autor: | MoonWalk [ Śro, 25.06.2014, 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Odpustowe wnętrze to ma obecny Cruze - chyba jego najgorsza strona. W ogóle te srebrne plastiki jak w transformersach.... Grr. To wygląda dużo lepiej. Zresztą nie rozumiem też zachwytu nad poprzednim Cruzem, no ale każdy lubi co innego. Jak dla mnie to i tak dobrze, że wycofują go z Europy, nowa generacja tym bardziej niepotrzebna ;D |
|
| Autor: | PiasQ [ Śro, 25.06.2014, 18:12 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Obecny Cruze jest dla mnie w sumie taki nijaki, a wnętrze nowego Cruza wg mnie prezentuje się świetnie. |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 25.06.2014, 19:07 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Jak wyżej. |
|
| Autor: | Dario12 [ Pon, 04.08.2014, 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Ladny, ale od starego to sie zbytnio nie odznacza. |
|
| Autor: | stingray1 [ Sob, 09.08.2014, 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Wnętrze jak z Fiata Punto Evo... |
|
| Autor: | Iceman [ Sob, 09.08.2014, 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
Tylko wtedy, jeśli wcześniej się napiłeś |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 26.08.2014, 9:32 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() chinacarforums |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Wto, 26.08.2014, 17:59 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
![]() Ciekawe zegary. Może gdzie indziej jest tak samo ale ta podziałka co 20 km/h a od 160 co 30 km/h jest zastanawiająca |
|
| Autor: | Iceman [ Wto, 26.08.2014, 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: 2014 Chevrolet Cruze |
W sumie bez znaczenia, w naszym kraju i tak przepisowo maxymalnie można mknąć 140, kto wie jak tam w Chinach jest. |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|