| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2015 DS 6WR https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=39756 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | c5tourer [ Wto, 15.04.2014, 10:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Ładny, proporcjonalny, fajne detale. Szkoda że go w EU nie będzie. Ale może kiedyś? |
|
| Autor: | cobra [ Wto, 15.04.2014, 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Wygląda strasznie pospolicie, a linia boczna to już w ogóle mi przypomina SsangYonga Korando. |
|
| Autor: | mk2 [ Wto, 15.04.2014, 15:12 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Jest super, ale nie godzien znaczku "DS". |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 15.04.2014, 15:20 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
cobra napisał(a): Wygląda strasznie pospolicie, Chyba w tą stronę idzie ta marka w Chinach, tak jak sedan - ładnie, ale nie za bardzo szokująco. Ale i tak mi się podoba. |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 24.04.2014, 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
bitauto.com |
|
| Autor: | okol [ Czw, 24.04.2014, 17:11 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Na studyjnych fotkach graficy/fotograficy sie postarali... a w rzeczywistosci z duzej chmury maly deszcz... auto wyglada jak plebejskie SX4 ze spuchnietym nosem. |
|
| Autor: | Iceman [ Czw, 24.04.2014, 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Nie ma nic ze świetnego conceptu, nieźle dali du*y z tym projektem. Dobrze, że to tylko na Chiny. |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 26.08.2014, 10:06 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Podoba mi się! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() chinacarforums |
|
| Autor: | c5tourer [ Wto, 26.08.2014, 11:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Nie jest piękny, ale naprawdę robi wrażenie! Świetne wnętrze i agresywna sylwetka, która jest dość niska... No, no, Citroenie- gud dżop! |
|
| Autor: | james_gastovski [ Wto, 26.08.2014, 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Świetny. No i czemu nie ma tego w Europie? Przecież ten segment robi u nas furorę, nie rozumiem ich strategii. |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Wto, 26.08.2014, 17:49 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Całkiem, całkiem |
|
| Autor: | MoonWalk [ Śro, 27.08.2014, 17:14 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Moim zdaniem super. Świetne proporcje - sylwetką trochę GLA przypomina! Chociaż jest jak wersja przedłużana ;P Ale mógłby spokojnie trafic do nas. |
|
| Autor: | Aveya [ Śro, 27.08.2014, 17:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
Czysty chiński design AD 2014. Myślałem, że to jakiś nowy Qoros A z tym relingiem to pojechali... . |
|
| Autor: | Aveya [ Wto, 02.09.2014, 22:36 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 DS 6WR |
![]() ![]() Źródło: CarNewsChina |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|