Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2015 DS 6WR
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=39756
Strona 1 z 1

Autor:  Iceman [ Wto, 15.04.2014, 9:33 ]
Temat postu:  2015 DS 6WR

Wersja seryjna konceptu Wild Rubis zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Pekinie. Tak samo jak w przypadku modelu DS 5LS auto występuje pod wydzieloną przez Citroena marką DS. WR będzie dostępny z silnikami o mocy 160 oraz 200 koni mechanicznych, wymiary to nieco ponad 4,5m/1,8m/1,6m. Samochód nie posiada napędu 4x4, w zamian DS oferuje elektroniczny system kontroli trakcji wspomagający auto poza utwardzonymi drogami. SUV nie jest planowany w europejskiej ofercie linii DS.

Image Image Image

Paultan/Interia/Carscoops

Autor:  c5tourer [ Wto, 15.04.2014, 10:19 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Ładny, proporcjonalny, fajne detale. Szkoda że go w EU nie będzie. Ale może kiedyś?

Autor:  cobra [ Wto, 15.04.2014, 10:40 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Wygląda strasznie pospolicie, a linia boczna to już w ogóle mi przypomina SsangYonga Korando. ;)

Autor:  mk2 [ Wto, 15.04.2014, 15:12 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Jest super, ale nie godzien znaczku "DS".

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 15.04.2014, 15:20 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

cobra napisał(a):
Wygląda strasznie pospolicie,

Chyba w tą stronę idzie ta marka w Chinach, tak jak sedan - ładnie, ale nie za bardzo szokująco. Ale i tak mi się podoba.

Autor:  RR ltd Co. [ Czw, 24.04.2014, 15:06 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

bitauto.com

Autor:  okol [ Czw, 24.04.2014, 17:11 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Na studyjnych fotkach graficy/fotograficy sie postarali... a w rzeczywistosci z duzej chmury maly deszcz... auto wyglada jak plebejskie SX4 ze spuchnietym nosem.

Autor:  Iceman [ Czw, 24.04.2014, 22:03 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Nie ma nic ze świetnego conceptu, nieźle dali du*y z tym projektem. Dobrze, że to tylko na Chiny.

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 26.08.2014, 10:06 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Podoba mi się!

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

chinacarforums

Autor:  c5tourer [ Wto, 26.08.2014, 11:24 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Nie jest piękny, ale naprawdę robi wrażenie! Świetne wnętrze i agresywna sylwetka, która jest dość niska... No, no, Citroenie- gud dżop!

Autor:  james_gastovski [ Wto, 26.08.2014, 13:20 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Świetny. No i czemu nie ma tego w Europie? Przecież ten segment robi u nas furorę, nie rozumiem ich strategii.

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 26.08.2014, 17:49 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Całkiem, całkiem :wink: Mógłby trafić do europy :> :wink:

Autor:  MoonWalk [ Śro, 27.08.2014, 17:14 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Moim zdaniem super. Świetne proporcje - sylwetką trochę GLA przypomina! Chociaż jest jak wersja przedłużana ;P Ale mógłby spokojnie trafic do nas.

Autor:  Aveya [ Śro, 27.08.2014, 17:21 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Czysty chiński design AD 2014.
Myślałem, że to jakiś nowy Qoros :D

A z tym relingiem to pojechali... .

Autor:  Aveya [ Wto, 02.09.2014, 22:36 ]
Temat postu:  Re: 2015 DS 6WR

Image

Image
Źródło: CarNewsChina

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/