Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 9:21




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Ford Focus a bezpieczeństwo. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Ford Focus a bezpieczeĹ„stwo.
Według testów zderzeniowych Euro NCAP Ford Focus 2 otrzymał najwyższe noty za zderzenie czołowe i boczne (100%).

Jest to jak narazie najlepszy wynik w całej historii NCAP.

Co sÄ…dzicie na ten temat.


Śro, 01.12.2004, 7:39
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Ciekawe, czy Renault podejmie wyzwanie... napewno podejmie. Moim zdaniem powinno sie wprowadzić nowe kryteria w ocenach Euro NCAP. Może zaostrzone rygory, albo 6 gwiazdek... Technologia posuwa się tak szybki, że w niedalekiej przyszłości niemal wszystkie samochody (nawet Kia - dobre co?) będą mieć 5 gwiazdek. Bardzo się z tego powodu cieszę, ale reforma Euro NCAP mogłaby zmotywować producentów. Mógłby mieć miejsce na przykład wyścig o 6 gwiazdek. Myślę, że wyszłoby to, nam - kierowcom tylko na zdrowie.


Śro, 01.12.2004, 10:25
Profil
Post Re: Ford Focus a bezpieczeĹ„stwo.
Debosy napisał(a):
Według testów zderzeniowych Euro NCAP Ford Focus 2 otrzymał najwyższe noty za zderzenie czołowe i boczne (100%).

Jest to jak narazie najlepszy wynik w całej historii NCAP.

Co sÄ…dzicie na ten temat.


buahahahaahaha ja sÄ…dze ĹĽe to bzdura.


Śro, 01.12.2004, 12:55

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Ford Focus a bezpieczeĹ„stwo.
Reanimator napisał(a):
Debosy napisał(a):
Według testów zderzeniowych Euro NCAP Ford Focus 2 otrzymał najwyższe noty za zderzenie czołowe i boczne (100%).

Jest to jak narazie najlepszy wynik w całej historii NCAP.

Co sÄ…dzicie na ten temat.


buahahahaahaha ja sÄ…dze ĹĽe to bzdura.


Fakt! Ma 5 gwiazdek.
http://www.euroncap.com/content/safety_ ... .php?id1=6

Ciekaw jestem tylko, co ten post robi w prototypach?


Śro, 01.12.2004, 14:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post Re: Ford Focus a bezpieczeĹ„stwo.
Reanimator napisał(a):
Debosy napisał(a):
Według testów zderzeniowych Euro NCAP Ford Focus 2 otrzymał najwyższe noty za zderzenie czołowe i boczne (100%).

Jest to jak narazie najlepszy wynik w całej historii NCAP.

Co sÄ…dzicie na ten temat.


buahahahaahaha ja sÄ…dze ĹĽe to bzdura.


:? :? :? :?
Co Ty pie*^%&%$sz reanimator?

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 01.12.2004, 14:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Zdziwilo mnie to :!: Gratulacje dla Forda!

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 01.12.2004, 15:13
Profil
Post 
no i co z tego ĹĽe ma 5,uwaĹĽam ĹĽe to bzdura bo niewierze ĹĽe volvo lub saab jest gorsze ĹĽe nie wspomne o niemieckich krowach.


Śro, 01.12.2004, 16:59
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
No dokładnie, przecież Volvo jest uważane za najbezpieczniejsze auto, i wątpię żeby przegrało z jakimś tam .. Focusem. Nie ma bata :!: :!:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 01.12.2004, 17:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
Widze ze nie możecie dopuscić myśli że Focus moze być lepszy od Volvo.


Śro, 01.12.2004, 17:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Większy nie znaczy lepszy (i tym samym bezpieczniejszy)...

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 01.12.2004, 17:31
Profil
Post 
HARNAĹš napisał(a):
Widze ze nie możecie dopuscić myśli że Focus moze być lepszy od Volvo.

nie może nie jest i niebędzie nigdy.
już kiedyś był temat o ncap nie ma sensu sie kłucić.


Śro, 01.12.2004, 17:39

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Jesteście jacyś konserwatywni. Ford już od pewnego czasu bierze bezpieczeństwo na poważnie, a teraz widac tego efekty. A dlaczego Ford nie może być bezpieczniejszy od Volvo? Nie mówię konkretnie o Focusie. Być może Nowe Mondeo bedzie bezpieczniejsze od S40. I co z tego? To dowodzi technologii jaka dysponuje Ford. To, że Volvo kilkadziesiąt lat temu było pionierem w kwestii bezpieczeństwa nie oznacza, że zawsze będzie tym najbezpieczniejszym.


Śro, 01.12.2004, 18:03
Profil
Post 
Emjot napisał(a):
Jesteście jacyś konserwatywni. Ford już od pewnego czasu bierze bezpieczeństwo na poważnie, a teraz widac tego efekty. A dlaczego Ford nie może być bezpieczniejszy od Volvo? Nie mówię konkretnie o Focusie. Być może Nowe Mondeo bedzie bezpieczniejsze od S40. I co z tego? To dowodzi technologii jaka dysponuje Ford. To, że Volvo kilkadziesiąt lat temu było pionierem w kwestii bezpieczeństwa nie oznacza, że zawsze będzie tym najbezpieczniejszym.

ty usiłujesz mi wmówić mniejwięcej to że Merceds jes pionerem w dziedzinie luksusu to go opel lub vw wyprzedzi kiedyś tam???
To jest tylko reklama dla takiego szarego burka jak ty żebyś sie tym zachwycił i kupił Focusa,tak jak to sie renault reklamuje.
JeĹĽeli volvo jest pionerem i raczej to oni bedÄ… zawsze tymi lepszymi.
takĹĽe nie spu++++++ sie bo nie ma nad czym.


Śro, 01.12.2004, 18:15

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Reanimator napisał(a):
Emjot napisał(a):
Jesteście jacyś konserwatywni. Ford już od pewnego czasu bierze bezpieczeństwo na poważnie, a teraz widac tego efekty. A dlaczego Ford nie może być bezpieczniejszy od Volvo? Nie mówię konkretnie o Focusie. Być może Nowe Mondeo bedzie bezpieczniejsze od S40. I co z tego? To dowodzi technologii jaka dysponuje Ford. To, że Volvo kilkadziesiąt lat temu było pionierem w kwestii bezpieczeństwa nie oznacza, że zawsze będzie tym najbezpieczniejszym.

ty usiłujesz mi wmówić mniejwięcej to że Merceds jes pionerem w dziedzinie luksusu to go opel lub vw wyprzedzi kiedyś tam???
To jest tylko reklama dla takiego szarego burka jak ty żebyś sie tym zachwycił i kupił Focusa,tak jak to sie renault reklamuje.
JeĹĽeli volvo jest pionerem i raczej to oni bedÄ… zawsze tymi lepszymi.
takĹĽe nie spu++++++ sie bo nie ma nad czym.


Trochę wcześniej podałem link na oficjalną stronę Euro NCAP. Zerknij tam.


Śro, 01.12.2004, 18:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    Reanimator, dziś się z Tobą nie zgodzę. Dlaczego? Bo nie masz racji i pie***** głupoty! Gwiazdki nie są dla reklamy, zastanów się... chłopie... Owszem, są wykorzystywane w reklamie, ale co z tego? Toyota też reklamuje się że ma w standardzie 9 poduszek powietrznych i co? Mam powiedzieć "nie wierzę, to tylko dla reklamy"??? Zastanów się! Poza tym mercedes też BAAARDZO głośno reklamował to, ze jego C-klasa zdobyła 5 gwiazdek (aż "huczało"), nie tylko Renault!!

    Posłuchaj, w eurencap nie ma miejsca na takie coś jak Ty mówisz... tam jest profesjonalna technika, dokładne mierzenie przeciążeń i tak dalej... tam ich ch*j obchodzi jaki znaczek jest na masce! Poza dodawaniem 1 pkt za obecność bodajże czujnika zapięcia pasów, nie mam żadnych wątpliwości, ani też nie mam podstaw, aby nie wierzyć te testy...

    Myślisz baaaaardzo stereotypowo, aż wieżyć mi się nie chce, że to Ty!?
    TrochÄ™ obiektywizmu...

    Ty oczywiście wiesz swoje, wiesz najlepiej i jesteś najmądrzejszy na świecie;) więc Cię nie przekonam do obiektywnego spojrzenia na tą sprawę, ale po prostu wiedz, że się z Tobą nie zgadzam...

    W dodatku jesteś bardzo mało wiarygodny - Twój jedyny argument to stereotypowe myślenie bo tak się "przyjęło", że Volvo są najbezpieczniejsze... to tak samo, jak się "przyjęło", że VW są prestiżowe i bezawaryjne. Przykłady można mnożyć i mnożyć...

    W dodatku nie masz żadnej większej wiedzy na ten temat, dlatego też uważam, iż opieranie się tylko na tej stereotypowej gadce, jest wręcz... dziecinne... a nawet pozwolę sobie użyć stwierdzenia - żenujące!!

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 01.12.2004, 18:30
Profil
Post 
...


Śro, 01.12.2004, 18:33
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    Gadam właśnie z Reanimatorem na gg :D I coś jeszcze chcę dodać, właściwie nie dla Reanimatora bo już to mu powiedziałem, ale może dla pozostałych obserwatorów wątku... ;)

    Otóż to myślenie jest na wyjątkowo głupiej zasadzie: Przykłądowo Audi się chwali jakimś zajebistym oświetleniem, które jest skrętne i oświetla zakręt od wewnątrz - i co z tego? czy dlatego że pojawiło się to w reklamie od razu dyskwalifikuje ten system? czy mam uważać, że ten system świateł jest tylko dla reklamy i tak na prawdę to pic na wodę? albo jeśli w reklamie słyszę o poduszkach powietrznych - też mam myśleć że to tylko dla reklamy i one nic nie dają? co z tego, że toyota ma ich 9 i to reklamują? Poduszki powietrzne to chłam!? Bo to jest tylko potrzebne do reklamy!? <śmiech> !!

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 01.12.2004, 18:40
Profil
Post 
już wszystko jasne.niepotrzebna kłutnia.
ale to tylko dlatego że posty nie są dokładnie pisane przez użytkowników,
nie majÄ… informacji waĹĽnych dla sprawy


Śro, 01.12.2004, 18:44
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Reanimator napisał(a):
już wszystko jasne.niepotrzebna kłutnia.
ale to tylko dlatego że posty nie są dokładnie pisane przez użytkowników,
nie majÄ… informacji waĹĽnych dla sprawy


Winni się tłumaczą :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 01.12.2004, 19:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
BoĹĽe macie problem,przeczytajcie tu:
http://motoweb.pl/index.php?subaction=s ... m=&ucat=1&


Śro, 01.12.2004, 19:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018