Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Morgan Plus 8
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=35940
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 09.03.2012, 21:08 ]
Temat postu:  Morgan Plus 8

Morgan po raz kolejny odświeża swój klasyczny model
1100-kilogramowy roadster ma silnik BMW 4,8l V8 o mocy 367 KM.
Wersja z silnikiem V6 Ford Cyclone ma 950 kg. Przyśpiesza do setki w 4,9 s, Vmax 225 km/h.
Może być wyposażony również w 6-biegowy automat i ABS.

Image Image Image Image Image Image Image Image
turbo.fr

Autor:  morphy [ Pią, 09.03.2012, 21:20 ]
Temat postu:  Re: 2006 Morgan Aero 8

Nie jest to Aero 8, tylko Plus 8 i ma zupełnie nowy silnik czyli właśnie te V8 od BMW. Nie jest więc do końca to samo.

Pozdrawiam

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 09.03.2012, 21:59 ]
Temat postu:  Re: Morgan Plus 8

Sorry, pomerdało mi się

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/