| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Morgan Plus 8 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=35940 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | morphy [ Pią, 09.03.2012, 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: 2006 Morgan Aero 8 |
Nie jest to Aero 8, tylko Plus 8 i ma zupełnie nowy silnik czyli właśnie te V8 od BMW. Nie jest więc do końca to samo. Pozdrawiam |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 09.03.2012, 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Morgan Plus 8 |
Sorry, pomerdało mi się |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|