Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 1:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Wiesmann MF3 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post Wiesmann MF3
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Year: 2000
Origin: Deutschland
Price: ab 69.500 €
Displacement: 3.201 cm³
Power KW / HP: 236 / 321
Torque: 350 Nm
Weight: 1.180 Kg
Top Speed: 255 Km/h
0 to 100 Km/h: 4.9 Sec.
0 to 200 Km/h: n/a
Length: 3.860 mm
Width: 1.750 mm
Height: 1.160 mm
Consumption: 12.0 L
Valvetrain: V6
Drive Wheels: Heck Antrieb
Tank: 60 L
(C)SuperCars.de

Image Image Image Image

tapetki dla chętnych :wink:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
(C)auto.cz

dla mnie to jest jeden z najlepszych roadsterów świata (mówie na serio) :mryellow:

P.S. ta ostatni juĹĽ widnieje na moim pulpicie 8) :mryellow:

_________________
^^


Wto, 09.08.2005, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1648
Miejscowość: Łódź
Post 
-=Sadek=- napisał(a):
dla mnie to jest jeden z najlepszych roadsterów świata (mówie na serio)


Popieram w 100%. :mryellow: Autko jest niesamowite.Kolor skorki mnie odrzuca ale ogolnie i tak jest piekny.

_________________
Whether your journeys take you across mountains, along busy motorways, through remote regions or to destinations several days away, these trucks will fulfil the toughest demands. (c) Scania


Wto, 09.08.2005, 21:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 153
Miejscowość: Głogów
Post 
swietne auto, naprawde podoba mi sie,zwinne i szybkie

_________________
śp. Janusz Kulig 1969-2004 :(((((


Wto, 09.08.2005, 21:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
nie wiem czy nie było juz galerii tego wspaniałego auta :mryellow: , jest cudowne, zapewne zwinne jak juz wspomiał kolega noi szybkie :) . Bardzo fajny roadster :mryellow:

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Wto, 09.08.2005, 21:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Chicken napisał(a):
nie wiem czy nie było juz galerii tego wspaniałego auta


Tego nie ale była wersja GT http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1048

BTW zajebisty jest tylko zastanawia mnie czy dalej ma silnik od M3 :?: :>

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 09.08.2005, 21:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Mogliby dać lepszą kierownicę. Reszta jest świetna :D

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Wto, 09.08.2005, 21:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
czaderski jest... kolejny hardkorowy funcar.... 120% przyjemnosci z jazdy...

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 09.08.2005, 21:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Seth napisał(a):
kolejny hardkorowy funcar.... 120% przyjemnosci z jazdy...


I właśnie dlatego wybaczam mu ten odwłok i jeszcze pare detali, które nie pasują. Czaderski :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 09.08.2005, 22:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 612
Miejscowość: mam wiedzieć?
Post 
Ale kosmos, buhaha. WeĹşcie mi to sprzed oczu, bo ora :mryellow:

_________________
Bayerische Motoren Werke ///M3 E46


Wto, 09.08.2005, 22:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Design ciekawy , ale na pierwszych fotkach jakoś do mnie nie przemawia ;) Choć na ostatnich fotach wygląda jakoś tak lepiej ;) . Ciekawy , ale mnie nie pociąga . Ma małą prędkość maksymalną , ale niezłe przyspieszenie :P Wole wersje GT .

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 09.08.2005, 22:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Kobi, 255kmph w Roadsterze to prędkośc zabójcza... ja bym powyżej 200 już jeździł w kasku lotniczym :D

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 09.08.2005, 23:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Seth napisał(a):
ja bym powyżej 200 już jeździł w kasku lotniczym

ja bym się katapultował...
niestety samochód wygląda jak żaba i nawet ta moc mu nie pomoże, są auta tańsze, szybsze i ladniejsze od tego czegoś... więc odpada...

_________________
ExoticCars.pl


Wto, 09.08.2005, 23:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Seth napisał(a):
255kmph w Roadsterze to prędkośc zabójcza... ja bym powyżej 200 już jeździł w kasku lotniczym


Dokładnie. A to jest jedno z tych aut, które łatwo błędów kierowcy nie wybaczają i raczej na drodze balbym sie tym leciec rowniez powyzej 200.. no chyba że po autobahnie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 09.08.2005, 23:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
spider napisał(a):
są auta tańsze, szybsze i ladniejsze od tego czegoś... więc odpada...


ale za to z dużo większym prawdopodobieństwem spotkania na drodze.... w tej cenie chyba tylko Corvette bym wolał... zresztą chyba jedyny o podobnych osiągach i cenie

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 09.08.2005, 23:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
On jest brzydki jak noc i jak OSA .Dlatego u mnie dostaje 0/10

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Śro, 10.08.2005, 8:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Świetny wóz! Stylizowany na retro, z bezkompromisowym wnętrzem i cholernie mocnym silnikiem. Jazda nim musi być niezła frajdą.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Śro, 10.08.2005, 11:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
kompletnie mi siÄ™ niepodoba, taki wyspiarsko-niemiecki wybryk.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 10.08.2005, 11:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
No, no - prawdziwy ślicznotek. Agresywny i zadziorny o nie nienagannej linii nadwozia :D Majstersztyk :!: :mryellow:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Czw, 11.08.2005, 10:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Fotki z salonu:
Image Image
(c) auto.cz

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Sob, 17.09.2005, 16:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Wszystko zniose ale nie tą tapicerke :x :x samochód lux może być ale nie tapicerka :/ :/


Sob, 17.09.2005, 16:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018