Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 1:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
2012 AC 378 GT Zagato 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2012 AC 378 GT Zagato
Całkiem fajny wózek, a 434 KM pewno robi swoje z tym niewielkim samochodem
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Cytuj:
AC has unveiled the production version of the 378 GT Zagato at the Geneva Motor Show.
Designed to be the ultimate long distance cruiser, the car has a steel space frame chassis, a composite body, Brembo brakes and 20-inch alloy wheels.
Power comes from a GM-sourced 6.2-liter V8 engine with 434 hp (324 kW / 440 PS) and 583 Nm (430 lb-ft) of torque. It is connected to a six-speed manual transmission which enables the 1,465 kg (3,230 lb) coupe to accelerate from 0-60 mph in less than four seconds and hit a top speed of 185 mph (298 km/h).
The 378 GT Zagato is currently available for order in the UK and Germany where it is priced from £89,990 and €109,990 - respectively. It will be built in South Africa and the first deliveries are scheduled to occur later this year.


wcf

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 09.03.2012, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
Forma piękna ale silnik trochę nie pasuje tutaj :? :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 09.03.2012, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
Jeden z najpiekniejszych samochodow ostanich latach.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pią, 09.03.2012, 15:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7543
Miejscowość: Warszawa
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
niezły jest, jestem pod wrażeniem 8)

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Pią, 09.03.2012, 17:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
Nie taki zły Zagato, jak go malują :wink:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 09.03.2012, 22:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
Pierwszy całkowicie nowy AC od 30 lat :mryellow:
Głów nie urywa ale brzydki też nie jest.
A silnik ? Nawiązanie do Cobry. I przy okazji może być ładny dźwięk.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Sob, 10.03.2012, 12:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2012 AC 378 GT Zagato
Warto zauważyć, ze jest to Perana Z-One. Tak czy inaczej, bardzo fajne i pasuje do AC.


Sob, 10.03.2012, 14:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018