Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
2017 Jeep Compass 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2017 Jeep Compass
Cytuj:
W dniu 26 września, przy okazji uroczystego rozpoczęcia produkcji w zakładzie montażowym Jeep FCA w miejscowości Goiana (w stanie Pernambuco) w Brazylii, zaprezentowano nowego Jeepa Compassa.
Jeep Compass to nowy kompaktowy SUV o prawdziwie globalnym charakterze. Będzie oferowany z 17 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru w ponad 100 krajach całego świata.
Nowy Jeep Compass poszerzy globalny zasięg marki, a to dzięki niezrównanemu połączeniu wielu atrybutów, między innymi najlepszych w klasie, typowych dla tej legendarnej marki, sprawdzonych systemów napędu 4x4, zaawansowanych, ekonomicznych układów napędowych, prestiżowego i charakterystycznego designu, doskonałej dynamiki prowadzenia, swobody podróżowania poza drogami asfaltowymi oraz bogatej oferty systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii.
Nowy Jeep Compass, czyli kompaktowy SUV o największych w historii możliwościach, będzie dostępny w Ameryce Północnej w pierwszym kwartale 2017 roku, a w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce począwszy od drugiej połowy 2017 roku.
Dodatkowe zdjęcia i informacje dostępne będą podczas premiery modelu na rynku północnoamerykańskim podczas listopadowego Salonu Samochodowego w Los Angeles.


Image

Image

Image

Image
FCA

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 27.09.2016, 15:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2017 Jeep Compass
Podoba mi się całość, poza tym jednym szczegółem a mianowicie listwą chromowaną która schodzi ze słupka C do klapy bagażnika :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 27.09.2016, 16:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: 2017 Jeep Compass
Wygląda jak męska odmiana Jeep'a Renegade'a

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 27.09.2016, 17:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Jeep Compass
Na mój gust, to obecne koreańce, tj. Hyundai Tucson i Kia Sportage wyglądają lepiej...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 27.09.2016, 18:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2017 Jeep Compass
O dużo dużo lepiej.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 27.09.2016, 19:36
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2017 Jeep Compass
Wnętrze, szczególnie tunel środkowy jak z auta z dużo niższej kategorii cenowej, z zewnątrz z kolei jakby był zaprezentowany kilka lat temu.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 27.09.2016, 21:03
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Jeep Compass
Po koszmarkach jakie nam zaserwowano przy Cherokee i Renegadzie jest naprawdę dobrze. Konsola środkowa faktycznie wygląda dość przeciętnie, ale ujdzie.


Śro, 28.09.2016, 8:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Jeep Compass
A ja właśnie polubiłem Renegade'a - fajny ma design.
Więcej zdjęć.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

Cytuj:
Compass będzie zbudowany na przedłużonej płycie podłogowej Jeepa Renegade. Auto będzie pozycjonowane pomiędzy dwoma modelami producenta - właśnie Renegade i większym Cherokee. Jeep nie podał jeszcze oficjalnych wymiarów nowej generacji, ale te pojawiły się w brazylijskich mediach (Compass przeznaczony na rynek południowoamerykański będzie produkowany w nowych zakładach koncernu w Brazylii). Mowa o 4,42 m długości, 1,82 m szerokości, 1,65 m wysokości i 2,64 m rozstawu osi.

Jednostki napędowe również pozostają tajemnicą. Możemy się jednak spodziewać na premierę dwulitrowych, czterocylindrowych silników turbo i większej jednostki 2.4 Tigershark. Skrzynia biegów to automat o 9 przełożeniach. Oferta silnikowa będzie się sukcesywnie rozrastać i w znacznej mierze zależeć od rynku, gdzie Compass będzie sprzedawany. FCA mówi - na razie bez wdawania się w szczegóły - o "17 różnych wariantach".

Nie wiemy jeszcze do jakich krajów nowy Compass zajedzie. Całkiem prawdopodobne, że zobaczymy go również w Polsce. Koncern FCA zapowiada bowiem, że będzie to "prawdziwie globalny, kompaktowy SUV" - Compass ma być sprzedawany w ponad 100 krajach na całym świecie.

Oficjalna prezentacja Jeepa Compass przewidziana jest na listopad i Salon Samochodowy w Los Angeles. Tam dowiemy się o SUV-ie znacznie więcej. W pierwszej kolejności auto trafi do sprzedaży w Stanach i Kanadzie (w pierwszym kwartale 2017 r.), a potem ruszy na podbój reszty kontynentów.

moto.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 28.09.2016, 10:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2017 Jeep Compass
Nie jest zły, na pewno lepszy od poprzednika. Odwłok wydaje mi się tylko nieco za duży na niektórych ujęciach, ale ogólnie to wręcz nieco nudno.


Śro, 28.09.2016, 12:14
Profil

Postów: 248
Post Re: 2017 Jeep Compass
W pierwszej kolejności auto trafi do sprzedaży w Brazylii :)

Podoba mi się. Dziwnie wygląda jednak ta listwa :(


Śro, 28.09.2016, 12:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Jeep Compass
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 18.11.2016, 8:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Jeep Compass
Cytuj:
Jak zapowiada generalny importer, Jeep Compass pojawi się w salonach sprzedaży latem tego roku. Ceny na polskim rynku wystartują zaś z pułapu poniżej 100 000 złotych.
Nowy Jeep Compass dołącza do segmentu kompaktowych SUV-ów. Niezwykle ważnego segmentu wykazującego na całym świecie tendencję wzrostową, gdzie do roku 2020 oczekuje się skoku o przynajmniej 20% do poziomu łącznie około 7,5 miliona egzemplarzy.
Na rynku EMEA, który obejmuje swoim zasięgiem kraje Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki, gama Jeepa Compassa obejmie do wyboru dwa silniki benzynowe i dwa diesle w łącznie ośmiu różnych wersjach układu przeniesienia napędu. Do tego jeszcze cztery różne poziomy wyposażenia: Sport, Longitude, Limited oraz – wyróżniająca się największym talentem do jazdy w terenie – wersja Trailhawk

samar.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 30.03.2017, 11:04
Profil
Post Re: 2017 Jeep Compass
Wersja modelowa na rok 2020
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Źródło: (c) KATALOG dla kierowców


Czw, 09.04.2020, 14:46
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018