Strona 1 z 1

Foton Midi

Wysłany: Pon, 14.04.2008, 13:23
przez kuules
Pierwsze oficjalne zdjęcia małego dostawczaka z chin. Jest to pierwsze auto tej firmy.

Image

Jest to seryjna wersja tego auta ze spyshotu:
Image
auto.sina

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Pon, 14.04.2008, 14:20
przez Kruszon
CZyĹĽ to nie Citroen Berlingo I ??

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Pon, 14.04.2008, 17:16
przez emhyr
Chyba Chinole wyznają zasadę, że pierwsze auto musi być skopiowane.

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Pon, 14.04.2008, 18:20
przez Rules
Kopia, czy nie wyglÄ…da beznadziejnie.

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Pon, 14.04.2008, 20:12
przez markus
kuules napisał(a): Jest to pierwsze auto tej firmy.


I mam nadziejÄ™, ĹĽe ostatnie :twisted:

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Wto, 15.04.2008, 12:19
przez kuules
Duza fotka
Image
Industry Updates

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Wto, 15.04.2008, 13:47
przez Le Cobusier
brzydki i skopijowany

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Śro, 16.04.2008, 6:11
przez Emer
a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll:
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?

...(edit)

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Śro, 16.04.2008, 7:02
przez kuules
Emer napisał(a):a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll:
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?

coś jeszcze znalazłem:


jako, że nie było w prototypach, dorzucam tu:



źródło:www.chinacartimes.com


To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Czw, 17.04.2008, 5:22
przez Emer
kuules napisał(a):To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie.


sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył :wink:

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Czw, 17.04.2008, 9:44
przez kuules
Emer napisał(a):
kuules napisał(a):To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie.


sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył :wink:



ProszÄ™:
viewtopic.php?f=2&t=22532&hilit=foton

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Nie, 20.04.2008, 9:38
przez morphy
Image
Image
Image

Image

Re: Beiqi Foton MP-X Midi

Wysłany: Czw, 27.10.2011, 8:35
przez RR ltd Co.
Midi wiecznie ĹĽywy
Silniki:
4G1 Gasoline Engine
Displacement from 1.3 to 1.6L
Max speed at 161 km/h
Torque from 108 to 134 N.m at 4500 rpm
Power from 62 to 76 kW at 6000 rpm
D16 Diesel Engine
1.6L displacement
Power: 72 kW
Torque: 209 N.m

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
foton-global.com

Re: Foton Midi

Wysłany: Pią, 13.04.2012, 12:48
przez RR ltd Co.
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Re: Foton Midi

Wysłany: Śro, 03.09.2014, 18:52
przez RR ltd Co.
Mały lift

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
chinacarforums