Strona 1 z 1
Foton Midi
Wysłany: Pon, 14.04.2008, 13:23
przez kuules
Pierwsze oficjalne zdjęcia małego dostawczaka z chin. Jest to pierwsze auto tej firmy.

Jest to seryjna wersja tego auta ze spyshotu:

auto.sina
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Pon, 14.04.2008, 14:20
przez Kruszon
CZyĹĽ to nie Citroen Berlingo I ??
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Pon, 14.04.2008, 17:16
przez emhyr
Chyba Chinole wyznają zasadę, że pierwsze auto musi być skopiowane.
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Pon, 14.04.2008, 18:20
przez Rules
Kopia, czy nie wyglÄ…da beznadziejnie.
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Pon, 14.04.2008, 20:12
przez markus
kuules napisał(a): Jest to pierwsze auto tej firmy.
I mam nadziejÄ™, ĹĽe ostatnie

Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Wto, 15.04.2008, 12:19
przez kuules
Duza fotka

Industry Updates
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Wto, 15.04.2008, 13:47
przez Le Cobusier
brzydki i skopijowany
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Śro, 16.04.2008, 6:11
przez Emer
a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?
...(edit)
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Śro, 16.04.2008, 7:02
przez kuules
Emer napisał(a):a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll:
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?
coś jeszcze znalazłem:
jako, że nie było w prototypach, dorzucam tu:
źródło:www.chinacartimes.com
To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Czw, 17.04.2008, 5:22
przez Emer
kuules napisał(a):To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie.
sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył

Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Czw, 17.04.2008, 9:44
przez kuules
Emer napisał(a):kuules napisał(a):To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie.
sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył :wink:
ProszÄ™:
viewtopic.php?f=2&t=22532&hilit=foton
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Nie, 20.04.2008, 9:38
przez morphy
Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Wysłany: Czw, 27.10.2011, 8:35
przez RR ltd Co.
Midi wiecznie ĹĽywy
Silniki:
4G1 Gasoline EngineDisplacement from 1.3 to 1.6L
Max speed at 161 km/h
Torque from 108 to 134 N.m at 4500 rpm
Power from 62 to 76 kW at 6000 rpm
D16 Diesel Engine1.6L displacement
Power: 72 kW
Torque: 209 N.m
foton-global.com
Re: Foton Midi
Wysłany: Pią, 13.04.2012, 12:48
przez RR ltd Co.
Re: Foton Midi
Wysłany: Śro, 03.09.2014, 18:52
przez RR ltd Co.