Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:32




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Fanklub Mercedesa ?! 
Autor Wiadomość

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
DeusZ napisał(a):


A po co mi dobre warunki drogowe ... jazda w poslizgu - sama radość :twisted: zabije sie , trudno , zabije kogoś - mógł sobie twoją Subarke kupić :wink: dla mnie 4x4 ma zalety owszem , ale w szybkich samochodach , a Legacy dla mnie do takich nie należy :wink: :twisted:

Uff...
Ale z Ciebie egoista DeusZ :evil:
Moze dla Ciebie TWOJE ZYCIE nie ma znaczenia...ale pomysl o swojej rodzinie...
No i - nie mow tak beztrosko o tym , ze moglbys kogos zabic !!!!!!! :evil:


Pią, 13.08.2004, 21:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ella napisał(a):
powtorze cos , co juz mowilam :? :
JESLI WIEKSZOSC COS UWAZA ,
TO NIE ZNACZY ZE WIEKSZOSC MA RACJE 8) .

Ale tutaj się z tobą zgadzam w 100%. Demokracja sama w sobie jest chorym systemem, bo w pewnych sprawach jak polityka etc. wiekszość nie ma racji, i pojęcia co robi...

Mi chodziło o coś zupełnie innego. Nie o to, że masz inne poglądy niż wiekszośc, tylko o fakt, że niektóre są niczym nieuwarunkowane, tak jak np. dresy w Mercedesach. W Mercedesie to nie jedzie byle dres, tylko jak już to złodziej ;) .

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 13.08.2004, 21:27
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Ice napisał(a):

Mi chodziło o coś zupełnie innego. Nie o to, że masz inne poglądy niż wiekszośc, tylko o fakt, że niektóre są niczym nieuwarunkowane, tak jak np. dresy w Mercedesach. W Mercedesie to nie jedzie byle dres, tylko jak już to złodziej ;) .

Ice :
Tak czy owak ./.Lysy w czarnym mercu ...cos kolo dwudziestki z tendencja mniej :twisted: nie moze byc zjawikiem normalnym :wink: (nawet jesli trzech paskow nie reklamuje ).. przeciez rozwozac pizze nie mozna sie tak szybko dorobic...ani udzielajac korepetycji :twisted:

A powazniej : czesciej w mercu siedzie Lyse /mlode...niz stare/siwe :wink: .
Merc jest czarny lub srebry ( to rzadziej ) ..i gna na zaboj -licho wie po co :).


Pią, 13.08.2004, 21:39
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Ella napisał(a):
... Ale z Ciebie egoista DeusZ :evil: ...


A kto powiedział , że nim nie jestem :?: pozatym , no cóż ja nie szaleje tam gdzie ludzie normalnie jeżdża tzn. nie w normalnych warunkach drogowych - wtedy wole być wożony ... dla mnie życie zaczyna sie nocą :wink: i to na zamkniętym odcinku ...

Ella napisał(a):
Moze dla Ciebie TWOJE ZYCIE nie ma znaczenia...ale pomysl o swojej rodzinie...


Nie mam rodziny , jestem nieudanym owocem miłości moich starych , niewiem które bardziej mnie nienawidzi , więc jakoś specjalnie bym za nimi nie płakał :wink: a oni za mną to już napewno nie :lol:

Ella napisał(a):
No i - nie mow tak beztrosko o tym , ze moglbys kogos zabic !!!!!!! :evil:


Mówie beztrosko , bo nie ma dla mnie takiej opcji , jesli coś takiego by sie wydarzyło to TYLKO przy wyścigu , a tam już wszyscy są w pełni świadomi konsekfencji :wink: a po normalnych drogach narazie nie jeżdze (bo nie mam prawka) a na zamkniętym odcinku staram sie jechać sam ... pozatym widziałem pare razy śmierć na drogach , mój przyjaciel zabił sie w ten sposób ... mnie to już nie rusza


Pią, 13.08.2004, 21:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Ella, Ella. Skoro wszystko traktujesz z punktu widzenia praktyczności i techniki to na zdrowy rozum tylny napęd jest lepszy od przedniego. Przecież auto przy ruszaniu "przysiada" na "dupie". Więc napędzane tylne koła sprawniej napędzają auto niż przednie, nieobciążone. W czasie normalnej jazdy masa rozkłada się mniej więcej po połowie na każdą oś. Ale na Boga, przecież o wiele lepiej jest pchać niż ciągnąć. Tylko w czasie hamowania większośc masy jest na przednich kołach ale wtedy nie musimy przyspieszać. Gdy wpadniemy w poślizg łatwiejsze do opanowania będzie auto tylnonapedowe niż przednionapędowe.
Natomiast twierdzenie, że Accord czy Mondeo są lepszymi autami od Mercedesa C-Klass czy BMW 3 jest nie na miejscu. Napewno są to auta tańsze, być może przestronniejsze wewnątrz ale napewno nie prowadzą się lepiej. Co więcej, Mondeo ST220 nie jest nawet najlepiej prowadzącym się autem przednionapędowym, są od niego lepsi. Ale przednionapędówka nigdy nie dorówna tylnonapędówce pod względem jakości prowadzenia i komfortu jazdy.
Acha i jeszcze jedno. Dlaczego tak uparcie starasz się porównać Legacy czy Outback do Mercedesa E i C-Klass?? Porównanie do E-Klass jest niemozliwe z powodu różnicy klas jaka dzieli te auta (chodzi mi tu o to, że są w innych segmentach). Porównywanie aut z różnych segmentów ma taki sam sens jak pytanie się rolnika jak zbudować bombę jądrową. Jeżeli już porównywać te auta to do C-Klass 4Matic, Audi A4 Quattro lub Volvo S60/V70 AWD.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Pią, 13.08.2004, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Ella, Ella. Skoro wszystko traktujesz z punktu widzenia praktyczności i techniki to na zdrowy rozum tylny napęd jest lepszy od przedniego. Przecież auto przy ruszaniu "przysiada" na "dupie". Więc napędzane tylne koła sprawniej napędzają auto niż przednie, nieobciążone. W czasie normalnej jazdy masa rozkłada się mniej więcej po połowie na każdą oś. Ale na Boga, przecież o wiele lepiej jest pchać niż ciągnąć. Tylko w czasie hamowania większośc masy jest na przednich kołach ale wtedy nie musimy przyspieszać. Gdy wpadniemy w poślizg łatwiejsze do opanowania będzie auto tylnonapedowe niż przednionapędowe.
Natomiast twierdzenie, że Accord czy Mondeo są lepszymi autami od Mercedesa C-Klass czy BMW 3 jest nie na miejscu. Napewno są to auta tańsze, być może przestronniejsze wewnątrz ale napewno nie prowadzą się lepiej. Co więcej, Mondeo ST220 nie jest nawet najlepiej prowadzącym się autem przednionapędowym, są od niego lepsi. Ale przednionapędówka nigdy nie dorówna tylnonapędówce pod względem jakości prowadzenia i komfortu jazdy.
Acha i jeszcze jedno. Dlaczego tak uparcie starasz się porównać Legacy czy Outback do Mercedesa E i C-Klass?? Porównanie do E-Klass jest niemozliwe z powodu różnicy klas jaka dzieli te auta (chodzi mi tu o to, że są w innych segmentach). Porównywanie aut z różnych segmentów ma taki sam sens jak pytanie się rolnika jak zbudować bombę jądrową. Jeżeli już porównywać te auta to do C-Klass 4Matic, Audi A4 Quattro lub Volvo S60/V70 AWD.


Ale wykład strzeliłeś :P:P

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 13.08.2004, 21:52
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
DeusZ napisał(a):

Nie mam rodziny , jestem nieudanym owocem miłości moich starych , niewiem które bardziej mnie nienawidzi , więc jakoś specjalnie bym za nimi nie płakał :wink: a oni za mną to już napewno nie :lol:


Glupstwa gadasz :evil:

Kazdy mial kiedys jakis konflikt z Rodzicami :wink: .

Ale te wyscigi noca to cos strasznego...przemysl ! :idea:

Ja juz nie moge patrzec na te wience przy drogach.... :!:


Pią, 13.08.2004, 21:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ella świata nie naprawisz.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 13.08.2004, 22:00
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Ella, Ella. Skoro wszystko traktujesz z punktu widzenia praktyczności i techniki to na zdrowy rozum tylny napęd jest lepszy od przedniego. Przecież auto przy ruszaniu "przysiada" na "dupie". Więc napędzane tylne koła sprawniej napędzają auto niż przednie, nieobciążone. W czasie normalnej jazdy masa rozkłada się mniej więcej po połowie na każdą oś. Ale na Boga, przecież o wiele lepiej jest pchać niż ciągnąć. Tylko w czasie hamowania większośc masy jest na przednich kołach ale wtedy nie musimy przyspieszać. Gdy wpadniemy w poślizg łatwiejsze do opanowania będzie auto tylnonapedowe niż przednionapędowe.


Dobra ! ALE PRZECIEZ NIE ZAWSZE JADE SUCHA SZOSA :wink: ... a na mokrym , sliskim itp ...tylny naped wcale sie nie sprawdza ! Nieprawdaz :wink: .
lordzofmafia napisał(a):
Natomiast twierdzenie, że Accord czy Mondeo są lepszymi autami od Mercedesa C-Klass czy BMW 3 jest nie na miejscu. Napewno są to auta tańsze, być może przestronniejsze wewnątrz ale napewno nie prowadzą się lepiej. Co więcej, Mondeo ST220 nie jest nawet najlepiej prowadzącym się autem przednionapędowym, są od niego lepsi. Ale przednionapędówka nigdy nie dorówna tylnonapędówce pod względem jakości prowadzenia i komfortu jazdy.
Acha i jeszcze jedno. Dlaczego tak uparcie starasz się porównać Legacy czy Outback do Mercedesa E i C-Klass?? Porównanie do E-Klass jest niemozliwe z powodu różnicy klas jaka dzieli te auta (chodzi mi tu o to, że są w innych segmentach). Porównywanie aut z różnych segmentów ma taki sam sens jak pytanie się rolnika jak zbudować bombę jądrową. Jeżeli już porównywać te auta to do C-Klass 4Matic, Audi A4 Quattro lub Volvo S60/V70 AWD.

No nie...
moje rozumowanie jest takie :
mam worek forsy o wartosci X.
Lubie jezdzic szybko , sprawnie , wygodnie i bezpiecznie , ale niekoniecznie lubie by kazdy sie gapil na moj samochod ...podziwial , zazdroscil czy kradl :twisted:
Co kupic -mysle :? ?!
Klopoty i prestiz...czy cos dobrego , bezpiecznego , wspaniale jezdzacego w kazdych warunkach ( gorskich , zasniezonych serpentyn nie wylaczajac )...i stad moje porownanie -moze nie w obrebie klasy , ale ceny ! Moj worek forsy starczy na to ..i na tamto itp...
Z tej ceny X wychodzi mi autko naj , naj...a wybor poprzedzony specyficznym , moim ...porownaniem :P . "Pozaklasowym " :twisted:


Pią, 13.08.2004, 22:05
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Ella napisał(a):
No nie...
moje rozumowanie jest takie :
mam worek forsy o wartosci X.
Lubie jezdzic szybko , sprawnie , wygodnie i bezpiecznie , ale niekoniecznie lubie by kazdy sie gapil na moj samochod ...podziwial , zazdroscil czy kradl :twisted:
Co kupic -mysle :? ?!
Klopoty i prestiz...czy cos dobrego , bezpiecznego , wspaniale jezdzacego w kazdych warunkach ( gorskich , zasniezonych serpentyn nie wylaczajac )...i stad moje porownanie -moze nie w obrebie klasy , ale ceny ! Moj worek forsy starczy na to ..i na tamto itp...
Z tej ceny X wychodzi mi autko naj , naj...a wybor poprzedzony specyficznym , moim ...porownaniem :P . "Pozaklasowym " :twisted:


Helikopter kup :lol: nie no tak poważnie , jak by ten twój X oznaczał naprawde duże pieniądze , to choć by kradzież auta nie powinła cię specjalnie przejmować :wink: a wybór w tym momencie jest tak OGROMNY , że każdy znajdzie coś dla siebie ... ja żebym nie wiem ile miał pieniędzy to bym chciał poprzednie Civ`a Type-R i byłbym z niego straszliwie dumny ... :wink: a warunki naturalne , snieżyca , ulewa i wogóle .. to bym nie jeździł :lol: :wink: ale jedno co musze przyznać , to że jak niewiele kobiet podchodzisz do samochodu praktycznie i za to big Brawa dla ciebie Ella


Pią, 13.08.2004, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Ella napisał(a):
Dobra ! ALE PRZECIEZ NIE ZAWSZE JADE SUCHA SZOSA :wink: ... a na mokrym , sliskim itp ...tylny naped wcale sie nie sprawdza ! Nieprawdaz :wink: .


A dlaczego ma się nie sprawdzać?? Wymaga tylko innego sposobu jazdy. Mój znajomy ma Merca Beczkę (W123). Był nim w zime i w Tatrach i w Alpach. Nie narzekał. Ja także tylnonapędówką pojeździłem trochę w zimę. Jeździ się trochę więcej z uślizgami ale to jest łatwe do kontrolowania i sprawia dużą przyjemność. A mokre?? Na mokrym jeździ się bardzo łatwo. Dzisiejsze opony potrafią naprawdę przytrzymać.


Ella napisał(a):
No nie...
moje rozumowanie jest takie :
mam worek forsy o wartosci X.
Lubie jezdzic szybko , sprawnie , wygodnie i bezpiecznie , ale niekoniecznie lubie by kazdy sie gapil na moj samochod ...podziwial , zazdroscil czy kradl :twisted:
Co kupic -mysle :? ?!
Klopoty i prestiz...czy cos dobrego , bezpiecznego , wspaniale jezdzacego w kazdych warunkach ( gorskich , zasniezonych serpentyn nie wylaczajac )...i stad moje porownanie -moze nie w obrebie klasy , ale ceny ! Moj worek forsy starczy na to ..i na tamto itp...
Z tej ceny X wychodzi mi autko naj , naj...a wybor poprzedzony specyficznym , moim ...porownaniem :P . "Pozaklasowym " :twisted:


Po pierwsze. Zawsze można wziąć coś używanego.
Po drugie. Nie zawsze Subaru będą takie tanie. Volvo i Saab też kiedyś były tańsze niż Mercedes czy BMW. Dziś już nie są. A wiadomo, że Subaru będzie drożeć bo władze zapowiedziały "uszlachetnianie" marki.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Pią, 13.08.2004, 22:22
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
DeusZ napisał(a):


Helikopter kup :lol:


Mam lek wysokosci :shock: :twisted:

DeusZ napisał(a):
... ja żebym nie wiem ile miał pieniędzy to bym chciał poprzednie Civ`a Type-R i byłbym z niego straszliwie dumny ...


Gdybym nie musiala zjezdzac z asfaltu...tez kupilabym civica R-Type .Jest swietny :!:
DeusZ napisał(a):
:wink: a warunki naturalne , snieżyca , ulewa i wogóle .. to bym nie jeździł :lol:


A ja musze :cry:


Pią, 13.08.2004, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Jak nie musisz kupować samochodu prestizowego, to kup Maserati Quattroporte.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Sob, 14.08.2004, 9:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
|W tym rzecz, że w cenie np. Mercedesa jest prestiż. Dlatego człowiek przy odrobinie kasy nie kupi np. Daewoo Leganzy. Prestiż to prestiż. Tylko oczywiście że jeżeli na nim Ci nie zalezy, to bierzesz coś równego, a mniej przyfisiowanego ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 14.08.2004, 9:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018