 |
 |
 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 2:38
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
straszliwie zniewieściałe to auto a wersja 3d to juz ciota.
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Pią, 26.08.2005, 18:49 |
|
 |
|
kotomax
Postów: 40 Miejscowość: z konspiry
|
Być może 2009 Toyota RAV4

|
| Wto, 07.08.2007, 12:11 |
|
 |
|
marcello
Postów: 3271 Miejscowość: Zewsząd
Samochód: Opel Astra 1,6
|
kotomax napisał(a): Być moĹĽe 2009 Toyota RAV4
Być może ale nie ten dzial 
_________________ "Był las nie było was, będzie las nie będzie was"
Prymas Wyszyński
|
| Wto, 07.08.2007, 14:34 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|