 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 4:37
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
 Wiesmann MF3
_________________ ^^
|
| Wto, 09.08.2005, 20:40 |
|
 |
|
Sonsiatt
Postów: 1648 Miejscowość: Łódź
|
-=Sadek=- napisał(a): dla mnie to jest jeden z najlepszych roadsterĂłw Ĺ›wiata (mĂłwie na serio)
Popieram w 100%.  Autko jest niesamowite.Kolor skorki mnie odrzuca ale ogolnie i tak jest piekny.
_________________ Whether your journeys take you across mountains, along busy motorways, through remote regions or to destinations several days away, these trucks will fulfil the toughest demands. (c) Scania
|
| Wto, 09.08.2005, 21:07 |
|
 |
|
siLko
Postów: 153 Miejscowość: Głogów
|
swietne auto, naprawde podoba mi sie,zwinne i szybkie
_________________ śp. Janusz Kulig 1969-2004 ((((
|
| Wto, 09.08.2005, 21:27 |
|
 |
|
Chicken
Postów: 2394 Miejscowość: Tczew
|
nie wiem czy nie było juz galerii tego wspaniałego auta  , jest cudowne, zapewne zwinne jak juz wspomiał kolega noi szybkie  . Bardzo fajny roadster 
_________________ http://www.wagaciezka.com
Pozdrawiam
|
| Wto, 09.08.2005, 21:30 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Chicken napisał(a): nie wiem czy nie byĹ‚o juz galerii tego wspaniaĹ‚ego auta
Tego nie ale była wersja GT http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1048
BTW zajebisty jest tylko zastanawia mnie czy dalej ma silnik od M3 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 09.08.2005, 21:46 |
|
 |
|
fischer777
Postów: 2822 Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
|
Mogliby dać lepszą kierownicę. Reszta jest świetna 
_________________ "quot homines, tot sententiae"
|
| Wto, 09.08.2005, 21:50 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
czaderski jest... kolejny hardkorowy funcar.... 120% przyjemnosci z jazdy...
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Wto, 09.08.2005, 21:56 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Seth napisał(a): kolejny hardkorowy funcar.... 120% przyjemnosci z jazdy...
I właśnie dlatego wybaczam mu ten odwłok i jeszcze pare detali, które nie pasują. Czaderski 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Wto, 09.08.2005, 22:01 |
|
 |
|
wi(L)ku
Postów: 612 Miejscowość: mam wiedzieć?
|
Ale kosmos, buhaha. WeĹşcie mi to sprzed oczu, bo ora 
_________________ Bayerische Motoren Werke ///M3 E46
|
| Wto, 09.08.2005, 22:47 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Design ciekawy , ale na pierwszych fotkach jakoś do mnie nie przemawia  Choć na ostatnich fotach wygląda jakoś tak lepiej  . Ciekawy , ale mnie nie pociąga . Ma małą prędkość maksymalną , ale niezłe przyspieszenie  Wole wersje GT .
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Wto, 09.08.2005, 22:55 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
Kobi, 255kmph w Roadsterze to prędkośc zabójcza... ja bym powyżej 200 już jeździł w kasku lotniczym 
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Wto, 09.08.2005, 23:14 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
Seth napisał(a): ja bym powyĹĽej 200 juĹĽ jeĹşdziĹ‚ w kasku lotniczym
ja bym się katapultował...
niestety samochód wygląda jak żaba i nawet ta moc mu nie pomoże, są auta tańsze, szybsze i ladniejsze od tego czegoś... więc odpada...
_________________ ExoticCars.pl
|
| Wto, 09.08.2005, 23:17 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Seth napisał(a): 255kmph w Roadsterze to prÄ™dkoĹ›c zabĂłjcza... ja bym powyĹĽej 200 juĹĽ jeĹşdziĹ‚ w kasku lotniczym
Dokładnie. A to jest jedno z tych aut, które łatwo błędów kierowcy nie wybaczają i raczej na drodze balbym sie tym leciec rowniez powyzej 200.. no chyba że po autobahnie.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Wto, 09.08.2005, 23:34 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
spider napisał(a): sÄ… auta taĹ„sze, szybsze i ladniejsze od tego czegoĹ›... wiÄ™c odpada...
ale za to z dużo większym prawdopodobieństwem spotkania na drodze.... w tej cenie chyba tylko Corvette bym wolał... zresztą chyba jedyny o podobnych osiągach i cenie
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Wto, 09.08.2005, 23:38 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
On jest brzydki jak noc i jak OSA .Dlatego u mnie dostaje 0/10
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Śro, 10.08.2005, 8:51 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Świetny wóz! Stylizowany na retro, z bezkompromisowym wnętrzem i cholernie mocnym silnikiem. Jazda nim musi być niezła frajdą.
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Śro, 10.08.2005, 11:06 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
kompletnie mi siÄ™ niepodoba, taki wyspiarsko-niemiecki wybryk.
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Śro, 10.08.2005, 11:43 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
No, no - prawdziwy ślicznotek. Agresywny i zadziorny o nie nienagannej linii nadwozia  Majstersztyk 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Czw, 11.08.2005, 10:25 |
|
 |
|
fischer777
Postów: 2822 Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
|
Fotki z salonu:
(c) auto.cz
_________________ "quot homines, tot sententiae"
|
| Sob, 17.09.2005, 16:13 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Sob, 17.09.2005, 16:42 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |