Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Pon, 05.05.2014, 8:43
Wygląda lepiej od babskiej Micry (bazuje na K12, no nie?)
Pon, 05.05.2014, 8:48
Tak i zgadzam się z Tobą.
Pon, 05.05.2014, 15:05
Przednie lampy jak z Avensisa, tylne niemalże z BMW 1. Jak kopiować, to z dobrego źródła... Co tam Nissan
Pon, 05.05.2014, 17:44
RR ltd Co. napisał(a):chińska kopia Nissana Micry
Nie kopia tylko chińska wersja Micry

Nie siejmy paniki
Pon, 05.05.2014, 20:45
Masz rację, to chińska mutacja Micry.
Wto, 06.05.2014, 19:18
Ładniejsza

. A to przecież europejska wygląda jak mutant...
Pią, 20.06.2014, 19:52
Nie
Śro, 03.09.2014, 16:32
Była sobie Micra po wypadku - ktoś jej w d... wjechał. Chińczyk kupił, opierdzielił szpachlą tył i przód, zeszlifował na płasko ręczną szlifierką, a że tylna klapa już nie pasowała, znalazł coś podobnego w popsutym piekarniku.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.