Switch to full style
Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wyślij odpowiedź

2015 DS 6WR

Wto, 15.04.2014, 9:33

Wersja seryjna konceptu Wild Rubis zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Pekinie. Tak samo jak w przypadku modelu DS 5LS auto występuje pod wydzieloną przez Citroena marką DS. WR będzie dostępny z silnikami o mocy 160 oraz 200 koni mechanicznych, wymiary to nieco ponad 4,5m/1,8m/1,6m. Samochód nie posiada napędu 4x4, w zamian DS oferuje elektroniczny system kontroli trakcji wspomagający auto poza utwardzonymi drogami. SUV nie jest planowany w europejskiej ofercie linii DS.

Image Image Image

Paultan/Interia/Carscoops

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 15.04.2014, 10:19

Ładny, proporcjonalny, fajne detale. Szkoda że go w EU nie będzie. Ale może kiedyś?

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 15.04.2014, 10:40

Wygląda strasznie pospolicie, a linia boczna to już w ogóle mi przypomina SsangYonga Korando. ;)

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 15.04.2014, 15:12

Jest super, ale nie godzien znaczku "DS".

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 15.04.2014, 15:20

cobra napisał(a):Wygląda strasznie pospolicie,

Chyba w tą stronę idzie ta marka w Chinach, tak jak sedan - ładnie, ale nie za bardzo szokująco. Ale i tak mi się podoba.

Re: 2015 DS 6WR

Czw, 24.04.2014, 15:06

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

bitauto.com

Re: 2015 DS 6WR

Czw, 24.04.2014, 17:11

Na studyjnych fotkach graficy/fotograficy sie postarali... a w rzeczywistosci z duzej chmury maly deszcz... auto wyglada jak plebejskie SX4 ze spuchnietym nosem.

Re: 2015 DS 6WR

Czw, 24.04.2014, 22:03

Nie ma nic ze świetnego conceptu, nieźle dali du*y z tym projektem. Dobrze, że to tylko na Chiny.

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 26.08.2014, 10:06

Podoba mi się!

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

chinacarforums

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 26.08.2014, 11:24

Nie jest piękny, ale naprawdę robi wrażenie! Świetne wnętrze i agresywna sylwetka, która jest dość niska... No, no, Citroenie- gud dżop!

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 26.08.2014, 13:20

Świetny. No i czemu nie ma tego w Europie? Przecież ten segment robi u nas furorę, nie rozumiem ich strategii.

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 26.08.2014, 17:49

Całkiem, całkiem :wink: Mógłby trafić do europy :> :wink:

Re: 2015 DS 6WR

Śro, 27.08.2014, 17:14

Moim zdaniem super. Świetne proporcje - sylwetką trochę GLA przypomina! Chociaż jest jak wersja przedłużana ;P Ale mógłby spokojnie trafic do nas.

Re: 2015 DS 6WR

Śro, 27.08.2014, 17:21

Czysty chiński design AD 2014.
Myślałem, że to jakiś nowy Qoros :D

A z tym relingiem to pojechali... .

Re: 2015 DS 6WR

Wto, 02.09.2014, 22:36

Image

Image
Źródło: CarNewsChina
Wyślij odpowiedź