Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wto, 15.04.2014, 9:33
Wersja seryjna konceptu Wild Rubis zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Pekinie. Tak samo jak w przypadku modelu DS 5LS auto występuje pod wydzieloną przez Citroena marką DS. WR będzie dostępny z silnikami o mocy 160 oraz 200 koni mechanicznych, wymiary to nieco ponad 4,5m/1,8m/1,6m. Samochód nie posiada napędu 4x4, w zamian DS oferuje elektroniczny system kontroli trakcji wspomagający auto poza utwardzonymi drogami. SUV nie jest planowany w europejskiej ofercie linii DS.

Paultan/Interia/Carscoops
Wto, 15.04.2014, 10:19
Ładny, proporcjonalny, fajne detale. Szkoda że go w EU nie będzie. Ale może kiedyś?
Wto, 15.04.2014, 10:40
Wygląda strasznie pospolicie, a linia boczna to już w ogóle mi przypomina SsangYonga Korando.
Wto, 15.04.2014, 15:12
Jest super, ale nie godzien znaczku "DS".
Wto, 15.04.2014, 15:20
cobra napisał(a):Wygląda strasznie pospolicie,
Chyba w tą stronę idzie ta marka w Chinach, tak jak sedan - ładnie, ale nie za bardzo szokująco. Ale i tak mi się podoba.
Czw, 24.04.2014, 17:11
Na studyjnych fotkach graficy/fotograficy sie postarali... a w rzeczywistosci z duzej chmury maly deszcz... auto wyglada jak plebejskie SX4 ze spuchnietym nosem.
Czw, 24.04.2014, 22:03
Nie ma nic ze świetnego conceptu, nieźle dali du*y z tym projektem. Dobrze, że to tylko na Chiny.
Wto, 26.08.2014, 11:24
Nie jest piękny, ale naprawdę robi wrażenie! Świetne wnętrze i agresywna sylwetka, która jest dość niska... No, no, Citroenie- gud dżop!
Wto, 26.08.2014, 13:20
Świetny. No i czemu nie ma tego w Europie? Przecież ten segment robi u nas furorę, nie rozumiem ich strategii.
Wto, 26.08.2014, 17:49
Całkiem, całkiem

Mógłby trafić do europy
Śro, 27.08.2014, 17:14
Moim zdaniem super. Świetne proporcje - sylwetką trochę GLA przypomina! Chociaż jest jak wersja przedłużana ;P Ale mógłby spokojnie trafic do nas.
Śro, 27.08.2014, 17:21
Czysty chiński design AD 2014.
Myślałem, że to jakiś nowy Qoros
A z tym relingiem to pojechali... .
Wto, 02.09.2014, 22:36

Źródło: CarNewsChina
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.