Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 5:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Foton Midi 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Foton Midi
Pierwsze oficjalne zdjęcia małego dostawczaka z chin. Jest to pierwsze auto tej firmy.

Image

Jest to seryjna wersja tego auta ze spyshotu:
Image
auto.sina


Pon, 14.04.2008, 13:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1015
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza [SD]
Samochód: S.Felicia Fiesta mk7
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
CZyĹĽ to nie Citroen Berlingo I ??

_________________
Ahh... ta Skoda :) Przemyslane Rozwiązania
Ahh... ten Ford :) Feel the Difference - Kinetic Design
Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi
Urodziłem się po to,aby jeździć ...


Pon, 14.04.2008, 14:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 324
Miejscowość: Chebzie Pętla ;)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Chyba Chinole wyznają zasadę, że pierwsze auto musi być skopiowane.


Pon, 14.04.2008, 17:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Kopia, czy nie wyglÄ…da beznadziejnie.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pon, 14.04.2008, 18:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
kuules napisał(a):
Jest to pierwsze auto tej firmy.


I mam nadziejÄ™, ĹĽe ostatnie :twisted:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pon, 14.04.2008, 20:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Duza fotka
Image
Industry Updates


Wto, 15.04.2008, 12:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
brzydki i skopijowany


Wto, 15.04.2008, 13:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll:
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?

...(edit)

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Ostatnio edytowany przez Emer, Czw, 17.04.2008, 5:19, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 16.04.2008, 6:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Emer napisał(a):
a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll:
wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda?

coś jeszcze znalazłem:


jako, że nie było w prototypach, dorzucam tu:



źródło:www.chinacartimes.com


To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.


Śro, 16.04.2008, 7:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
kuules napisał(a):
To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.


sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył :wink:

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Czw, 17.04.2008, 5:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Emer napisał(a):
kuules napisał(a):
To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.


sam wyedytowałem, możesz pokazać link? nie żebym nie wierzył :wink:



ProszÄ™:
viewtopic.php?f=2&t=22532&hilit=foton


Czw, 17.04.2008, 9:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Image
Image
Image

Image


Nie, 20.04.2008, 9:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Midi wiecznie ĹĽywy
Silniki:
4G1 Gasoline Engine
Displacement from 1.3 to 1.6L
Max speed at 161 km/h
Torque from 108 to 134 N.m at 4500 rpm
Power from 62 to 76 kW at 6000 rpm
D16 Diesel Engine
1.6L displacement
Power: 72 kW
Torque: 209 N.m

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
foton-global.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 27.10.2011, 8:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Foton Midi
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 13.04.2012, 12:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Foton Midi
Mały lift

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
chinacarforums

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 03.09.2014, 18:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018