Obecny czas: Nie, 28.04.2024, 20:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Stłuczka - jej potwierdzenie? 
Autor Wiadomość

Postów: 5
Post StĹ‚uczka - jej potwierdzenie?
Witam,

Jadac na prostej ulicy zatrzymalem sie i chcialem cofnac aby wjechac na miejsce parkingowe, nie zauwazylem z tylu samochodu.
Efekt taki, ze hakiem holowniczym zrobilem srednio kumatym czterem gosciom wgniecenie na 1cm w zderzaku w Toyocie Corolli. Mi nic sie nie stalo

Spisalem oswiadczenie, ze uszkodzilem samochod Toyota Corolla poprzez cofanie, dalem numer polisy i pojechalem.

Ani policja nie chciala przyjechac ani nikt z towarzystwa ubezpieczeniowego sie nie zglosil.


Czy cokolwiek z tego bedzie? Czy wlasciciel pojazdu ma podstawe, aby sciagnac ze mnie ubezpieczenie?
Jesli tak to jak sie o tym dowiem, czy od ubezpieczalni...?


Pozdrawiam


Śro, 02.04.2008, 18:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: StĹ‚uczka - jej potwierdzenie?
ubezpieczyciel Cie wezwie celem potwierdzenia zdarzenia - czekaj !
chyba , ze szkoda jest zbyt mała nie przekracza wartosci 350 zł - chyba :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Czw, 03.04.2008, 8:20
Profil

Postów: 5
Post Re: StĹ‚uczka - jej potwierdzenie?
Gosciu chcial ode mnie 1500-2000zl i powiedzial ze zapominamy o sprawie. Heh przesadzil i to sporo gdyz na jego zderzaku bylo tylko male wgniecenie...on mowil ze musialby wymienic caly zderzak i tyle to bedzie kosztowac...
Od takiego wgniecenia wymiana calego zderzaka? Chyba przesadzil.

Ciekawe na ile wyceni to rzeczozawca... Ja osobiscie wycenilbym to na 200zl...




Pozdrawiam


Czw, 03.04.2008, 8:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: StĹ‚uczka - jej potwierdzenie?
wybacz - ale samo malowanie go to wiekszy koszt

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 04.04.2008, 8:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: StĹ‚uczka - jej potwierdzenie?
W moje Punto ktoś kiedyś wjechał, na parkingu, nie wiedziałem kto, bo mnie nie było na miejscu, za wgniecenie wielkości pięści (lakier nie odprysnął) musiałem wydać bodajrze 400zł, szpachlowanie, malowanie... Ale nie 2 tysiące, to przesada.

Ostatnio jakiś typek mnie uderzyl jak wyjezdzałem z parkingu, ja wyjezdzam, a on cofa i jedzie tylem na mnie. Zatrzymalem się i zatrąbiłem, ale było już za późno, lekko mnie stuknął (praktycznie bez śladu). Ja się pytam typa: "No i co pan robi?" "halo!!" a typek na to "no co, przeciez zesmy sie nie stukneli.." wkurzyl mnie, powiedzialem mu na dowidzenia, ze jak sie nie czuje wlasnego auta, to moze nie powinno sie juz jezdzic.. idiotów nie brak, ciekawe, czy jakby mnie puknął mocniej to by sie przyznał :roll:


Pon, 28.04.2008, 23:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018