Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 5:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
środki do pielęgnacji auta 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post środki do pielęgnacji auta
hej! Szukam dobrego środka do czyszczenia tapicerki w aucie. Chcę coś naprawdę dobrego tak by zeszły wszelkie plamy i zabrudzenia. Dziecko zalało mi z tylu siedzenie i żaden środek nie daje rady. Co mi polecacie? Czytałem trochę na necie i wyczytałem że najlepsze środki mają tutaj www.niespamujkurwo.pl Chcę się poradzić stosowaliście coś od nich?


Pią, 02.06.2017, 14:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 164
Miejscowość: Hohenzieritz .DE/ Szczecin .PL
Samochód: niemiecki rwd 4.0 PB
Post Re: środki do pielęgnacji auta
Najlepiej na pranie dywanów i tapicerki samochodowej spisuje się zwykły płyn do prania taki jak ariel - serio :twisted: gorąca woda, płyn, szorowanie a potem odessać to wszystko odkurzaczem piorącym i po temacie :wink:

_________________
! _!_ fahren Herr zu Schwanz mit das vorderst Getriebe ! !
dentysta Bielskoapartamenty zakopane wynajem Karczma węgierska górka Pralnia dywanów LublinPozycjonowanie Bielsko


Pon, 05.06.2017, 9:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: środki do pielęgnacji auta
Ja do tapicerki przetestowałem środek Prestone nabyty w hipermarkecie - posiada plastikową szczotkę przy zaworze, którą po spryskaniu pianą szoruje się tapicerkę. Naprawdę rewelacyjny środek, polecam.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 05.06.2017, 10:44
Profil

Postów: 7
Post Re: środki do pielęgnacji auta
Ja zazwyczaj szukam tylko najlepszych środków, najczęściej na zasadzie prób i błędów


Pią, 14.07.2017, 7:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 10
Miejscowość: Łódź
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: środki do pielęgnacji auta
driver napisał(a):
Najlepiej na pranie dywanów i tapicerki samochodowej spisuje się zwykły płyn do prania taki jak ariel - serio :twisted: gorąca woda, płyn, szorowanie a potem odessać to wszystko odkurzaczem piorącym i po temacie :wink:

Dokładnie, też tak robię.


Pią, 14.07.2017, 13:32
Profil

Postów: 75
Post Re: środki do pielęgnacji auta
Akurat jeżeli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji wnętrza auta, to polecam również zerknąć na produkty SAPHIR do usuwania plam, znakomicie sprawdzą się do zamszu, nubuku, kaszmiru, wełny, tkanin i materiałów "TEX" i d tego nie są drogie.


Śro, 19.07.2017, 13:56
Profil

Postów: 61
Post Re: środki do pielęgnacji auta
A ja przyznam, że nie mam ulubionej firmy pod kątem kosmetyków samochodowych, korzystam z tego co aktualnie przypadnie mi do gustu i jest w promocji, wiadomo że też nie może być to najniższa półka tylko coś pokroju K2.


Pon, 04.09.2017, 11:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018