Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 11:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Radio z mp3? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Radio z mp3?
http://www.allegro.pl/item723939556_cen ... _card.html
Tanie radio które spełnia moje wymagania :> ktoś powie, czy opłaca się kupić?
Mam kaseciaka teraz więc używam go tylko do FM... a fajnie sobie wrzucic pendrive'a i sluchac swojej muzyki :>

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 04.09.2009, 12:56
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post Re: Radio z mp3?
Nigdy w ĹĽyciu!
Lepiej pomęczyć się jeszcze miesiąc i kupić nawet jakiś podstawowy model jakiegoś normalnego producenta niż taki wynalazek...

Clariona z USB jeśli już koniecznie chcesz, można nowego kupić za 350 pln...

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 04.09.2009, 13:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Radio z mp3?
Tomasz napisał(a):
Clariona z USB jeśli już koniecznie chcesz, można nowego kupić za 350 pln...


Za te pieniądze można juz kupić podstawowe modele JVC czasem nawet z wejściem USB ;)

http://www.allegro.pl/item723745788_jvc ... sb_fv.html

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 04.09.2009, 13:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Radio z mp3?
za 350 to ja moge kupić połowe mojego auta także zapytam, dlaczego nie?
W zasadzie nie miałbym nic przeciwko samemu kabelkowi z końcówką jak do kompa (czy mp3/ komórki) żeby móc podpiąć mp3 czy właśnie komórkę pod głośniki samochodu :wink:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 04.09.2009, 13:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Radio z mp3?
POŃCZAK napisał(a):
za 350 to ja moge kupić połowe mojego auta także zapytam, dlaczego nie?


Jak tak będziesz myśleć to jak coś się zepsuje w aucie to też nie kupisz bo kosztuje 1/2 twojego auta ? Nie lepiej tak jak Tomasz napisał pomęczyć się jeszcze troche z FM, a później cieszyć się z lepszego radia, a nie jakies no name firmy krzak ?

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 04.09.2009, 13:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Radio z mp3?
Jak coś się zepsuję to wymienie, chyba, że to choinka zapachowa. I tak to auto sprzedam za pół roku, to po co mam w niego ciągle kasę wkładać, żeby na tym stracić i tak przy sprzedaży?
Może ktoś odpowiedzieć tak naprawde co złego jest w tym radiu?
Albo czy można bezpiecznie wyciągnąć końcówkę głośników w ten sposób jaki napisałem wyżej?
Ma gwarancje na 12 miesięcy, podejrzewam, że nie będę miał tyle tego samochodu, a 100zł to nie majątek jak za radio z mp3. Myślę, że drożej kosztował mój mp3 player.
Gdybym podchodził do tego w ten sposób to bym mzk zapierdalał i nie spędził wielu fajnych chwil w wakacje bo bym nie kupił micry "bo wole zbierać na coś lepszego"

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 04.09.2009, 13:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Radio z mp3?
już lepsze Obituary z radia za 100zł niż dres hiphop techno czy inne gówno dj.bobo z pioniera za milion Image

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 04.09.2009, 13:45
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Radio z mp3?
Skoro właściwie już jesteś przekonany do tego radia to po cholere jeszcze pytasz ?

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 04.09.2009, 13:51
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post Re: Radio z mp3?
Kobi napisał(a):
Skoro właściwie już jesteś przekonany do tego radia to po cholere jeszcze pytasz ?

Właśnie.

Poza tym przy sprzedaży wyjmujesz teraz kupione radio i wkładasz spowrotem kaseciaka...
A nie za rok znowu bedziesz myślał jakie radio kupić bo w nowym aucie znów nie ma takiego jak chcesz...
Nie ma co oszczędzać na rzeczach, które zawsze możesz "zabrać" ze sobą do swojego następnego samochodu...

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 04.09.2009, 13:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Radio z mp3?
Po taką cholere, że może ktoś miał doczynienia z takim radiem, bądź po podanych parametrach określi, że będzie np. za ciche, czy nie wiem co jeszcze.
Nie mam teraz kasy na lepsze, a zaloze sie ze na cos wazniejszego zawsze bedzie mozna przeznaczyc te kilka stow, zamiast na radio.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 04.09.2009, 14:47
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post Re: Radio z mp3?
To kup używkę z papierami, kupisz 1,5-roczne radio z 3-letnią gwarancją i i tak będzie jej więcej niż tutaj z roczną. A jakość wykonania i jakość dźwięku jak niebo i ziemia...

Ja kiedyś wymieniałem znajomemu takie radio na Blaupunkta za 30 zł. Radość w jego oczach - bezcenna...

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 04.09.2009, 14:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Radio z mp3?
Coś krótkie to radio. Po samej głębokości montażowej widzę, że nie ma tam miejsca na jakis lepszy wzmacniacz. Zapewne jest tylko podłączenie do głośników, aby jakos grały. Grać to może gra, ale cichutko a jak dasz głośniej to głosniki zaczną pierdzieć. Daję mu jakieś 8-10 W rms, nie więcej. Kup jakiegoś używanego pioniera z mp3, na pewno nie pożałujesz. O płyty z mp3 mi chodzi ofkoz.
A jeśli chodzi o transmitery fm, to jest dobre rozwiązanie na krótką mete. Niedawno zmieniłem radio z powrotem na fabryczne(VW alpha) i tymczasowo używam w nim własnie transmitera i playerka mp3. Jakoś to gra, ale jesli chodzi o obsługe to niewygodnie jest szukac utworów w mp3 i patrzec na droge jednoczesnie. Dlatego polecam radyjko, jakies najtansze aby było firmowe, zamiast kombinowania z adapterami, transmiterami. Pozdrawiam

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Pią, 04.09.2009, 21:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Radio z mp3?
A nie macie w BB jakiegoś targowiska, komisu giełdy? U nas można za 70-100zł trafić dobre radio z cd/mp3.

_________________
locha lover


Pią, 04.09.2009, 23:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 475
Miejscowość: Bestwinka k. Bielska-B.
Samochód: 126 & PII
Post Re: Radio z mp3?
Też się zastanawiałem co do mojego Malca kupić i też myślałem o takim wynalazku ale zdecydowałem się na używanego JVC. Na Allegro znalazłem ofertę gościa z okolicy i wziąłem bez zastanowienia. Lepsza używka dobrej firmy niż jakieś chińskie ścierwo. Poszukaj na Allegro ew innych portalach (np. miejscowe radio bielsko czy turboportal) czy nie ma jakiegoś dobrego używanego sprzętu. Zawsze możesz podjechać i pooglądać.


Sob, 05.09.2009, 11:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Radio z mp3?
Tomasz napisał(a):
To kup używkę z papierami, kupisz 1,5-roczne radio z 3-letnią gwarancją i i tak będzie jej więcej niż tutaj z roczną. A jakość wykonania i jakość dźwięku jak niebo i ziemia...


Dokładnie. Rozumiem, że nie każdemu zależy na w miarę jak najlepszej jakości dzwięku, ale kupowanie takich wynalazków to samobójstwo. Radia używane nie bolą i naprawdę jeśli coś jest z nim nie tak to odrazu to widać. Wiekszość daje gwarancje, do tego to czego każdy najbardziej się obawia czyli soczewka czytająca cd naprawdę jest długowieczna i ciężko ją w 2-3 lata zajechać.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 05.09.2009, 19:12
Profil

Postów: 8
Post Re: Radio z mp3?
Pewnie masz racje,ale znowu obre radio nie kosztuje majątku więc mozna sobie pozwolic na nowe. Oprócz mp3 dobrze jest gdy posiada transmiter.


Pią, 11.09.2009, 9:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018