Obecny czas: Wto, 19.03.2024, 3:11




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Carlsson Diospyros 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Carlsson Diospyros
Kabriolet Carlssona na bazie Mercedesa S-Klasse Cabrio wziął swoją nazwę od nazwy afrykańskiego drzewa hebanowego Diospyros Crassiflora, którego drewnem Carlsson obficie przyozdobił wnętrze tego pojazdu. Luksusowy wygląd kabrioletu dopełnia skóra Vintage Cognac Nappa. Niestety, w mojej opinii, całość psuje kolor nadwozia - miętowy Carlsson Heritage Green oraz dziwaczne felgi 20" 1/12 EVO, stworzone specjalnie do tego modelu.
Technika jak w oryginale - poniżej.
Cytuj:
Performance-wise, this is an S 500 Convertible which normally packs 455 PS (448 HP) and 700 Nm (516 lb-ft) of torque. Carlsson however have increased the output to 550 PS (542 HP) and 800 Nm (590 lb-ft), though haven't stated whether or not the car is quicker to reach 100 km/h (62 mph) - normally it would need 4.6 seconds.

Prices for the Diospyros start at €214,000 without VAT, but if you really want to go all out with engines and equipment levels, you could get it up to €336,000.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 12.12.2016, 13:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Carlsson Diospyros
RR ltd Co. napisał(a):
Niestety, w mojej opinii, całość psuje kolor nadwozia - miętowy Carlsson Heritage Green oraz dziwaczne felgi 20" 1/12 EVO, stworzone specjalnie do tego modelu.


Tylko to tak na prawdę jedyne modyfikacje :mryellow:

Tutaj więcej ode mnie z premiery Diospyrosa: http://gransport.pl/blog/wizyta-na-dnia ... sson-2016/


Pon, 12.12.2016, 15:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018