Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 10:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Zalety Hyundaia i20 
Autor Wiadomość

Postów: 4
Post Zalety Hyundaia i20
Witam was drodzy koledzy i koleżanki. Ostatnio pisałam do was na tema fiata 500. Teraz chciałam się popytać troszkę o tego hyundaia i20. Który z tych dwóch samochodów będzie tańszy w eksploatacji? Powiem szczerze że oba samochody mnie urzekły na swój sposób. Oba samochody jak dla mnie mają to coś, ale wybór jest bardzo ciężki. A czy marka hyundai to w ogóle dobra marka? Wyczytałam na internecie że jest to mówiąc waszym motoryzacyjnym językiem koreańczyk. Ale przecież koreańczyk to nie chińczyk. Prawda??


Czw, 24.09.2015, 12:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2015 Hyundai i20
Ciężko powiedzieć co będzie tańsze w eksploatacji. Wiele zależy od wyboru wersji silnikowej. W każdym razie i20 jest autem większym od 500tki. 500 to segment A, a i20 - segment B. Poza tym Hyundai to całkowicie nowy model - ciężko będzie wynegocjować jakiś upust, natomiast 500tka właśnie przeszła lifting - jeśli nie zależy Ci na wersji poliftowej, to myślę, że teraz można znaleźć starszą wersję w atrakcyjnej cenie. Co do narodowości samochodów dzisiaj nie ma to już większego znaczenia. Obie marki są porównywalne. Myślę, że najlepiej wpaść do salonu Fiata i Hyundaia, przymierzyć się do obu, zobaczyć je z bliska i w miarę możliwości przejechać się nimi.

A na przyszłość takie posty polecam pisać w dziale "porady dla kupujących". :)


Czw, 24.09.2015, 16:41
Profil

Postów: 27
Post Re: Zalety Hyundaia i20
Fiat ma mimo wszystko tańsze części,jednak komfort nieco większy odczujesz w i20,teraz pozostaje pytanie w jaki sposób będzie użytkowany samochód,bo obydwa są do jazdy po mieście,gdzie ich główna zaletą powinna być dobra ekonomika.


Czw, 19.11.2015, 11:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018