Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Peugeot 307 CC - wersja sprzed liftingu? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Peugeot 307 CC - wersja sprzed liftingu?
Witam

Chciałem rozejrzeć się o opinie na temat Peugeota 307 CC. Warunki finansowe raczej nie pozwolą na zakup poliftingowej wersji w dobrym stanie (cena do ok. 15 tyś) i chciałem się zapytać, czy wersja sprzed liftingu faktycznie jest o wiele droższa w serwisowaniu? Czytałem już o klimatyzacji, która w wersji przed liftingiem jest praktycznie nienaprawialna i trzeba wymieniać moduł serujący za 2000 tysiące zł, podczas gdy w wersji poliftingowej wystarczy zestaw naprawczy. Czy to prawda? Inna kwestia, że wszyscy polecają zupełnie bezwypadkowe modele, ale to akuratnie dotyczy chyba każdych kabrioletów.

Jeśli macie jakieś info od znajomych czy coś to chciałbym też wiedzieć, czy w kwestiach elektryki/mechaniki sam dach sprawia jakieś problemy? Przecieka, nie zamyka się, szwankuje? Byłbym wdzięczny.

P.s. W tej kwocie rozważałem też Citroena C5 w wersji poliftingowej, ale niestety w obu przypadkach głównym problemem jest dostępność egzemplarzy benzynowych.


Pon, 03.08.2015, 16:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018