Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 11:32




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań 
Autor Wiadomość

Postów: 5
Post Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
Witam,

Już wkrótce w dniach 27-30.03 w Poznaniu odbędzie się Motor Show, największa impreza motoryzacyjna w tej części Europy. Jest to niepowtarzalna okazja by zapoznać się i podziwiać najpiękniejsze, najciekawsze i najnowsze modele samochodów, motocykli, camperów oraz sprzętu lotniczego. Ponadto, będzie mnóstwo innych atrakcji, które zagwarantują wam dobrą zabawę, m.in. Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych – 5th Polish Car Wrap Championship, pierwsza i jedyna na polskim rynku impreza rangi Mistrzostw Polski przeznaczona dla aplikatorów.

Do wygrania w konkursie będzie także designerski FIAT 500
Image

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich forumowiczów, a szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie http://www.MotorShow.pl .

Czekamy na wasze komentarze, sugestie oraz inspiracje, które pozwolą nam przygotować jeszcze ciekawsze wydarzenie. Jednocześnie przypominamy, że bilety można nabyć przed samą imprezą na Ticketpro oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media-Markt. Zapraszamy do Poznania!

_________________
MOTOR SHOW | Poznań | 9-12.04.2015


Czw, 20.03.2014, 15:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
Byłem, zwiedziłem i jestem pod wrażeniem ilości nowości, których jak na realia wystawy było bardzo dużo (nowe Cherokee, nowy Genesis, Tourneo Courier, Civic Tourer, Juke FL, nowy X-Trail, Alfa 4C, BMW 2er, 3008 FL, nowy Soul, S-Klasa Coupe, V-Klasa, nowa C-Klasa, Golf Sportvan, Leon Cupra, Macan, 911 GT3, 911 Targa, VW XL1 i pewnie zapomniałem o paru innych). No i moje ulubione rodzynki poza jakąkolwiek skalą - genialny pod względem wzornictwa Kia Provo Concept (zaskoczenie, że na targach gdzieś w Polsce przywieziono taki świeżutki koncept), dobrze zachowany BMW Z1 i urywający wszystkie kończyny Mercedes G63 AMG 6x6, nie spodziewałem się, że jest tak gigantyczny :shock:

Ponadto ludzie mniej irytowali swoim egoizmem w oglądaniu i samochodów oraz przemieszczaniu się, choć oczywiście zdarzały się Janusze, które mając gdzieś ludzi z aparatami właziły w kadr i inne takie. Generalnie jestem zadowolony.

A, i nie spodziewałem się, że w ryczącym Cayenne Hamanna które szykowało się do startu z parkingu między pawilonami wystawowymi na fotelu pasażera będzie siedzieć Choopster, on to na prawdę ma farta do dosiadania poznańskich samochodowych rodzynków :twisted: 8)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Ostatnio edytowany przez Michae Nie, 30.03.2014, 20:37, edytowano w sumie 2 razy

Nie, 30.03.2014, 20:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
heheheheh, wystawialiśmy się :) w środku mieliśmy SLS GT3 i Lamborghini Aventador :) a na zewnątrz właśnie Hamanna Guardian EVO i Bentleya Flying Spur którym ja powoziłem na targach ;)

wywołany do tablicy, więc kilka telefonicznych zdjęć "od kuchni" ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image Image


Nie, 30.03.2014, 20:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
Ale wiocha ten Cayenne :roll:

Też byłem na targach, także pozytywnie zaskoczyła mnie ilość nowości, szkoda, że Porsche (poza Macanem) czy Mercedesy były pozamykane. W Lipsku normalnie można sobie pomacać i posiedzieć. Ludzi dużo, wszędzie kolejki - nie chciało mi się czekać, żeby przejechać się Yeti po placu. Nawet do Golfa R trzeba było swoje odstać.
Świetne wrażenie robiły stare Audi quattro. No i Mercedes G63AMG 6x6 zaskoczył mnie swoimi gabarytami. Kto to u nas kupuje?

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 31.03.2014, 13:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
bartez napisał(a):
Kto to u nas kupuje?


Nie mam pojęcia kto i po co, ale sprzedało się ponoć już 5 sztuk...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 31.03.2014, 14:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
To jest zajebiste auto! Ten biały już sprzedany, do Inowrocławia :) obecnie stoi jeszcze w Poznaniu, obok czarnej sztuki która również jest już sprzedana... :) i jakby poznański salon miał więcej egzemplarzy to jest na nie kolejka :)


Pon, 31.03.2014, 15:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
W Bentleyu świeci się check z poduszek? Świetne zdjęcia, jest szansa na więcej?

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Wto, 01.04.2014, 11:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
Taa, wywala jakiś błąd :/ trzeba z tym jechać, ale czasu nie ma... ;) więcej raczej nie mam, te pstrykane tak z nudów na pamiątkę :P niedługo wrzucę kilka normalnych targowych + normalną sesję tych wszystkich aut :)


Wto, 01.04.2014, 11:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań
https://www.flickr.com/photos/mwalencze ... 276452604/

Kilka zdjęć :) niestety w 4 dni obecności na targach zdołałem odwiedzić 3 hale, te które musiałem.. stąd zdjęcia raczej symboliczne ;)


Wto, 01.04.2014, 21:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018