Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 7:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Proszę o wskazówki w wyborze samochodu 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post ProszÄ™ o wskazĂłwki w wyborze samochodu
Samochód dla brata - jaki wybrać: Volkswagen T IV (np. 2,4 TDI, 2,5TD/TDI), Citroen Berlingo (np. 1,9l, 2,0l), Renault Cangoo, Pegueot Partner, Citroen Jumpi (1,9TD), Toyota Corolla (Carina??-niewyraźnie zapisałem). Przeważnie będzie sam kierowca, bez obciążenia. Warunek zasadniczy to mała awaryjność po zakupie i niższe koszty eksploatacji. Który z tych model byście kupili, i dlaczego - proszę napiszcie, jak jesteście w temacie.

_________________
Leon


Pon, 21.11.2005, 21:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: ProszÄ™ o wskazĂłwki w wyborze samochodu
Leon napisał(a):
Samochód dla brata - jaki wybrać: Volkswagen T IV (np. 2,4 TDI, 2,5TD/TDI), Citroen Berlingo (np. 1,9l, 2,0l), Renault Cangoo, Pegueot Partner, Citroen Jumpi (1,9TD), Toyota Corolla (Carina??-niewyraźnie zapisałem). Przeważnie będzie sam kierowca, bez obciążenia. Warunek zasadniczy to mała awaryjność po zakupie i niższe koszty eksploatacji. Który z tych model byście kupili, i dlaczego - proszę napiszcie, jak jesteście w temacie.


Ta sa auta z roznych klas, wiec nie rozumie jak mamy mu pomoc wybrac skoro on sam nie wie co chce... ciezarowke, osobowke, minivana, hatchbacka czy limuzyne.

Bzdurny temat, zalozyles go chyba z nudow.


Pon, 21.11.2005, 22:07
Profil

Postów: 2
Post Re: ProszÄ™ o wskazĂłwki w wyborze samochodu
No nie, ja się tylko tym nie interesowałem. Tą toyotę corollę można chyba moim zdaniem wyrzucić, rzeczywiście to chyba pomyłka. Niech będzie, że pytanie dotyczy tylko Volkswagena T4- jakie macie kontrpropozycje i dlaczego? 2,5l TDI, 2,4 TD/TDI, 1,9 ale sorki jeżeli namieszałem

_________________
Leon


Pon, 21.11.2005, 23:09
Profil

Postów: 9
Post 
Jak zauważył kuusul pytanie zupełnie bez ładu i składu.
Wyciągnij więc średnią i bierz Berlingo / Jumpy :D


Nie, 04.12.2005, 0:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018