Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:12




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Kenworth od podstawy :D 
Autor Wiadomość

Postów: 3
Post Kenworth od podstawy :D
Witam wszystkich uzytkownikow forum samochody swiata :) mam ochote przedstawic wam plan mojej wizji :D dwie ciezarowki tylko nie wiem ktora wybrac;P jedna to Kenworth T660 i druga Kenworth W900. Od malenkiego uwielbialem te ciezarowki wielkie mocne i piekne ;) wiec pomyslalem ze sobie zbuduje jedna na RC tym bardziej ze mam Helikopter Airwolf (elektrik)i tak myslalem zeby zrobic ciezarowke z naczepa na ktorej bym mogl go wozic wiem moze troszku swiruje no ale... spojrzcie na moj nick :P tylko ze mam maly problem nie moge znalesc ciezarowki w skali by miec podstawe wymiarow tego Kenworth-a :( wiem ze dlugosc bd 62.5 cm i 25 cm szerokosci, i mam taka prosbe mogl by mi ktos powiedziec jaka powinna byc wysokosc i jaka to jest skala jezeli wogole sie w jakiejs miesci :P powiedzcie mi co o tym mysliscie ktory model byscie wybrali ;) odrazu napisze ze mam za soba juz dwa modele peugeot 206 i monster car wiec wiem mniej wiecej co i jak;) Kenworth W900 Image Kenworth T660 Image P.S. Czekam na wasze wypowiedzi


Czw, 06.08.2009, 21:35
Profil

Postów: 61
Miejscowość: Krakow/Madryt
Samochód: Berlingo 2.0 HDi
Post Re: Kenworth od podstawy :D
Na mnie wieksze wrazenie robi kanciak ;)

_________________
Niemiecka precyzja Hiszpaniski temperament ;)


Pią, 07.08.2009, 9:22
Profil

Postów: 3
Post Re: Kenworth od podstawy :D
Hehe tez tak myslalem ale jak narazie to niewiem szukam narazie czesci typu kol bo jak narazie jest lipa w sklepach ktore mam obok siebie:/ a co dopiero reszta :(


Pią, 07.08.2009, 12:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 987
Samochód: RWD
Post Re: Kenworth od podstawy :D
Kenworth W900 ma styl. Tamten juĹĽ niekoniecznie...

_________________
Motorized - blog dla zmotoryzowanych


Nie, 30.08.2009, 22:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Kenworth od podstawy :D
Ja to bym wolał takiego Oshkosha
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 02.09.2009, 14:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018