Obecny czas: Pon, 29.04.2024, 19:03




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
2018 Alfa Romeo Giulietta FL 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Rozpoczęły się testy zmodernizowanej Giulietty. Karoseria nie powinna ulec zbyt dużym zmianom

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
worldcarfans

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 25.01.2016, 11:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Testy już są od co najmniej kilku miesięcy. :P Jak pokazali Giulię, to niedługo po tym wyjechały na drogi właśnie zamaskowane Giulietty.

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Pon, 25.01.2016, 13:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
To może to były testy następczyni Giulietty, a nie FL, bo faktycznie kolejna Giulietta ma bazować na Giulii, a ten FL określa się jako "krótkoterminowy".

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 25.01.2016, 13:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Drobny lifting po 6-7 latach od wypuszczenia na rynek auta niezbyt popularnej marki premium, na dodatek tuż przed premierą nowej generacji? Czy FCA w marketingu zatrudnia jakieś kreciki z Mercedesa, Audi bądź BMW czy WHAT DA FAK? Albo Marchionne bardzo nie lubi Alfy, albo ma jakiś błyskotliwy plan, który stara się zrealizować w najbardziej pokrętny z możliwych sposobów.


Pon, 25.01.2016, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Marchionne mówił o liftingu Julki i Miciaka (który też jeździ zamaskowany), ale w sumie uj go wie. ;D

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Pon, 25.01.2016, 18:57
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Mito tak swoją drogą mogliby odłączyć od respiratora. Ani to ładne ani tanie nawet po jakichś tam większych wyprzedażach.


Pon, 25.01.2016, 19:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
MoonWalk napisał(a):
Drobny lifting po 6-7 latach od wypuszczenia na rynek auta niezbyt popularnej marki premium, na dodatek tuż przed premierą nowej generacji? Czy FCA w marketingu zatrudnia jakieś kreciki z Mercedesa, Audi bądź BMW czy WHAT DA FAK? Albo Marchionne bardzo nie lubi Alfy, albo ma jakiś błyskotliwy plan, który stara się zrealizować w najbardziej pokrętny z możliwych sposobów.

Nowa generacja pewnie jeszcze się kilka lat opóźni :P

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Wto, 26.01.2016, 14:31
Profil

Postów: 292
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Nie znoszę nowego designu Alfy. Tj. tego od 147, Żulietty, przez Migo, aż po Żulię. Ale uwierzcie mi, mogło być dużo gorzej, o czym przekonacie się niebawem czytając mój temat o alternatywnych wersjach.

Ciekaw jestem, czy Fiat dalej będzie brnął w zaparte upierając się, że już za chwilę, jeszcze tylko momencik, czy weźmie się do roboty i zrobi wreszcie coś z tą marką.


Wto, 26.01.2016, 16:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
rocker1 napisał(a):
Ciekaw jestem, czy Fiat dalej będzie brnął w zaparte upierając się, że już za chwilę, jeszcze tylko momencik, czy weźmie się do roboty i zrobi wreszcie coś z tą marką.

Właśnie pojawiła się nowa wersja "wielkiego planu" - oczywiście wszystko po raz kolejny przesunięte w czasie.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Śro, 27.01.2016, 22:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Ja czekam tylko, kiedy wypuszczą w końcu vana w sedanie klasy średniej, oczywiście z przodem Multipli.

Rocker - ale tak bądź co bądź Mito, Giulietta a Giulia to 2 zupełnie różne koncepcje stylistyczne.


Nie, 31.01.2016, 13:11
Profil

Postów: 292
Post Re: 2018 Alfa Romeo Giulietta FL
Niby różne koncepcje, choć mają tak dużo cech wspólnych, że jednak powinny być właśnie połączone w jedną spójną całość. Choć nie podoba mi się stylistyka Alfy z ostatnich lat, to z tego trio żulietta jest jeszcze najbardziej proporcjonalna, przód nie wydaje się być przerysowany jak w mito i giulii.
Mimowszystko ta ostatnia to lekki zawód, szczególnie biorąc pod uwagę szkice koncepcyjne, które od lat krążyły po sieci..

Tak więc czekam na rozwój wypadków. Choć liczyłem, że pokażą wreszcie nowy kompakt, a tu odgrzewany kotlet.


Nie, 31.01.2016, 17:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018