Obecny czas: Wto, 30.04.2024, 0:07




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Renault Vel Satis FL 
Autor Wiadomość

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
A nowa Laguna. Ble.
Tym bardziej moje obawy budzi fakt, iż niedługo Prezesem Renault zostanie obecny prezes Nissana. A wszyscy wiemy jakie Nissany są "piękne".


Wto, 16.11.2004, 22:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
MiCrA ... :lol:

ale np. 350Z jest całkiem ładny ;)


Wto, 16.11.2004, 22:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
nissany są łądne, nie wiem o co wam chodzi. mnie sie podobajaą. micra też, choćnie chciałbym nią jeździć :D

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 16.11.2004, 22:05
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Renault przymierza się do produkcji sportowej fury. Ponoć będzie robiona w zakładach Alpine.


Wto, 16.11.2004, 22:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Seth napisał(a):
nissany są łądne, nie wiem o co wam chodzi. mnie sie podobajaą. micra też, choćnie chciałbym nią jeździć :D


PrzecieĹĽ micra wyglÄ…da jak rozjechana ĹĽaba :shock: :? :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 16.11.2004, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
w życiu nie widziałem tak wysokiej rozjechanej żaby, predzej 911 996 tak wyglądała :twisted:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 16.11.2004, 22:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
bo micra to wyru*hana w d*pe ĹĽaba... :lol: rozepchana troche


Wto, 16.11.2004, 22:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
no cóż, wolę micrę niż np. golfa V, albo takie np. Enzo, za które bym sobie kupił carrerę GT i micrę, albo sprowadził L88 i poddał lekkim modyfikacjom

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 16.11.2004, 22:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
wolisz micre od ENZO ?
piłeś ? nie jedz! :twisted:


Wto, 16.11.2004, 22:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
nie piłem, pojadę..... Enzo bym mógł mieć - sprzedałbym i kupił coś ładniejszego i mniej rzucającego sięw oczy, mniej lanserskiego :twisted:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 16.11.2004, 23:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
enzo sie w oczy tak bardzo nie rzuca :roll:


Wto, 16.11.2004, 23:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
nieee, wcale, mniej wiecej tak samo jak zaparkowany w centrum miasta mysliwiec

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 16.11.2004, 23:18
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    AddMaster napisał(a):
    (...)

    ludzie w tamtych czasach byli duzo glupsi od współczesnych ( :D ) i mieli spaczony gust.

    (...)

    DS mi sie podoba.

    (...)


    JesteĹ› baaardzo niekonsekwentny w swoich wypowiedziach.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 17.11.2004, 6:43
Profil

Postów: 2008
Post 
Pipeprzycie trzy po trzy, nie znacie cie na dobrych autach i jesteści skazeni beemowską brzydotą, szpanem Maybacha, poprawnościa polityczna,masowym bezguściem, piekielnym pochodzeniem i niemieckimi gazetami które robia wode z mózgu jak niedawno Hitler.

Nie czaicie bazy w przypadku VelSatisa i to juz jest Wasz problem a nie mój (na szczęście).

VS po fl wygląda świeżo i to wszytsko. Pierwotna idea została i bdb!

A to że Ghosn będzie szefem Renaulta to jeszcze nie przesądzone (bo ja tez sie o to stanowsko staram :twisted: ).

Nissan robi auta nowoczesne, stylowe i nonkonformistyczne. PrzeraĹĽa Was to?!

Renault bedzie miało sportowy wóz, terenowce i luksusowe coupe.

I na zawsze pozostanmie najfajniejszą marka świata!

I kit wam w oko wszystkim!

Nawet wam, tym miernotom the twins! :twisted:

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 17.11.2004, 7:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
eF, nie lubie maybacha a nowe beemki tez mi sie nie podobają (nie wszystkie) ale moze mnie po prostu trudno zadowolić :twisted:


Śro, 17.11.2004, 9:35
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Drogi eF!

Stylistyka Vel Satis'a jest po prostu kwestiÄ… gustu. NiektĂłrym sie podoba, a niektĂłrym nie.

To, że Ghosn bedzie prezesem Renault i Nissana jednocześnie ma ogromne znaczenie. Oznacza to, iż stosowane będą te same podzespoły z obydwu tych markach. Wpływ na procesy decyzyjne będzie miała ta sama grupa ludzi. Juz w nowym Modusie ogromna ilość części pochodzi od Nissana (głównie Micry). Z czasem mniejsze modele renault (nowe Twingo, Modus) będą upodabniać się do swoich braci z Kraju Kwitnącej Wiśni. Na szczęście większe modele (Megane, Laguna) będą nieco różnieć się od Nissanów.

Nie zgadzam się z Twoją opinią o Nissanach. Może maja pewien styl i oryginalność. Ale z nowoczesnościa pod względem technicznym nie jest najlepiej. Pod tym względem jest to jeden z najsłabszych samochodów w swojej klasie. Nawet takie bajery jak kamera mu zbytnio nie pomogą. Odsyłam to testów ADAC oraz fachowej prasy (w całej Europie!)

Renault wykupiło Nissana ponieważ potrzebowało przedstawiciela obecnego na rynkach wschodnich i za oceanem. Nissan był idealnym "celem". Bliska bankructwa firma została "zasilona" najlepszymi menagerami od Renault (i szefem ich był właśnie Ghosn). Rewolucja przeprowadzona w Nissanie dała efekty których świadkami jesteśmi dzisiaj.

Tak! Renault będzie miało nowe klasy wozów. Marzeniem Ghosn'a jest, by Renault-Nissan stał się największym koncernem motoryzacyjnym na swiecie. W tym celu muszą zapełnić wszystkie luki w ofercie rynkowej.

A ten kit w oko pozostawiem bez komentarza.


Śro, 17.11.2004, 11:07
Profil
Post 
eF sie zbulwersował po pojechaliśmy po renault ehhhhhhh.
wybaczam ci bo nie wiesz co mĂłwisz :twisted: :wink:


Śro, 17.11.2004, 12:59

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Ja wcale nie jade po Renault, lecz po Nissanie :)

Lubię Renault, jednak nie zgadzam sie z niektórymi decyzjami firmy. Uważam, że firma która ma aspirację stać się największym światowym koncernem motoryzacyjnym nie powinna swoich samochodów zbytnio "udziwniać". Jest to bardzo ryzykowna polityka, ale pamiętajmy, że są to światni fachowcy i na pewno wiedzą co robią.

Osobiście ubię Renault, poniewaz od kilku pokoleń ich modele są w mojej rodzinie. Wiem równiez, że są to wozy nowoczesne i dopracowane. Najbardziej jednak cenię te markę za zapewnianie nam możliwie jak najwiekszego bezpieczeństwa, a co za tym idzie, zmuszania do tego równiez konkurencji.


Śro, 17.11.2004, 13:11
Profil

Postów: 2008
Post 
Uspokoiłem sie juz bo od rana mnie coś roznosiło 8)

MĂłwcie co chcecie, ja za VelSatisem przepadam i ten samochĂłd pozostanie dla mnie wzorem w klasie. Lubie rzeczy niszowe i oryginalne.

A propos wywodu o Nissanie/Renault/ekspansji etc - ja naprawde o tym wiem, popieram to i zycze koncernowi jak najlepiej. Jednoczesnie nie sadze, aby Nissan/Renault pokonali giganta GM i giganta w najbliższych latach Toyote. Jak będą w pierwszej trójce, to bedzie dobrze:)

Takimi wynalazkami jak Velsatis, Micra, Megane i Primera co kręci filmy przy okazji cofania daleko nie zajadą... :twisted:

Nawet jeśli Renaulty sa brzydkie co dla niektórych elementów tutaj, Nissany nie wystarczająco wybajezone technicznie, to i tak ogólnie sa to lpesze auta niz Niemcy na czele z tyranem Maybachem, bo jeżdżąc Renault/Nissanem i innymi markami, ludzie nie przestaja Cie lubić.

A jak masz takiego Merca/BMW/Audi to lubia Cie tylko Ci, którzy lubia lizac dupę i maja do Ciebie interes. Renault po prostu nie prowokuja zazdrości. A Nissany to Nissany - zawsze trzymaja fason i poziom.

A propos kit wam w oko - nie zmieniam zdania! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 17.11.2004, 13:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
J ai tak nie lubiÄ™ tego auta i nikt mi nie wmĂłwi, ĹĽe jest inaczej, pOp prostu mi siÄ™ nie podba, i tyle :twisted: :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 17.11.2004, 15:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018