Obecny czas: Pon, 29.04.2024, 20:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2012 Hyundai i30 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 858
Post Re: 2012 Hyundai i30
Mam nadzieje że do wyglądu wnętrza też się postarają. Mi akurat wnętrze i40 się nie podoba (taka typowo japońska stylistyka). Ale na szczęscie jest jeszcze Kia, którą może zrobią bardziej na europejsko. Wnetrze dla Kii Optimy super im wyszło


Czw, 11.08.2011, 17:04
Profil

Postów: 166
Post Re: 2012 Hyundai i30
To akurat odwrotnie jak mnie :D nowa Kia Optima bardziej mi się podoba z zewnątrz a i 40 wewnątrz... (przynajmniej na zdjęciach bo na żywo nie miałem okazji)


Czw, 11.08.2011, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1015
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza [SD]
Samochód: S.Felicia Fiesta mk7
Post Re: 2012 Hyundai i30
Patrząc na wizje tego i30 twierdze że samochod wyglada znakomicie i jezeli wejdzie do produkcji z takim wygladaem jak na szkicu to moze sporo namieszac wśród samochodów kompaktowych. Ogolnie patrzac na Hyundaia jak i na Kie, obie te firmy rozrastaja sie w niesamowitym tępie. Hyundai to juz poszedl po calosci w ostatnim czasie wprowadzil mase nowych samochodow, zaczynajac od ix20, przez ix35 i ix55, az po ostanie i40, sportowe Genesis Coupe i Velostera i bardzo fajnie wygladajacą Elantre. A teraz jeszcze pokazują swietnie wygladajacego i odmlodzonego i30. Takie nagromadznie modeli a jednak kazdy z nich prezentuje sie ładnie i bardzo ładnie, co do tworzyw umieszczonych w środku nie mozna miec zastrzezen, z posród przezemnei wymienionych wyzej samochodow nie mialem okazji podotykac i sprawdzic materialow w Velosterze i Elantrze, natomiast w pozostalych modelach jakosc spasowania i materialy(no może poza ix20) są bardzo dobrej jakosci. Patrzac na Hyundaia dzisiaj i z przed nawet 5-6lat, to firma bardzo posunela sie do przodu.

_________________
Ahh... ta Skoda :) Przemyslane Rozwiązania
Ahh... ten Ford :) Feel the Difference - Kinetic Design
Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi
Urodziłem się po to,aby jeździć ...


Nie, 14.08.2011, 10:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 171
Miejscowość: DW
Samochód: Megane Grandtour dci
Post Re: 2012 Hyundai i30
Mają teraz mega linię i szkic szkicem ale będzie na pewno nawiązywał do i40 co oznacza, że powinien być niezłym ciosem dla konkurencji. Mają azjaci ręke :P szkoda, że ci w europie nie są tacy odważni... chociaż niektórzy są czasem aż za odważni.


Wto, 16.08.2011, 18:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2012 Hyundai i30
No i proszę bardzo Hyundai się nie ociąga i przygotowuje 3-drzwiową odmianę i30 ;) To może być ciekawe auto ale brakuje informacji na temat tej odmiany nadwoziowej kompaktowego koreańczyka ;)
Image
Image
Image
thekoreancarblog

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Sob, 28.04.2012, 22:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Hyundai i30
W końcu jakieś zgrabne 3d w klasie c się pojawi :)

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Nie, 29.04.2012, 10:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: 2012 Hyundai i30
Już takowe są na rynku. Patrząc co jest pod maskowaniem to pod względem stylistyki jednak projektanci się specjalnie nie wysilają. Wzięli zwykłe i30, usunęli tylne drzwi, bardziej pochylili tylną szybę i włala mamy coupe. Liczę, że w przypadku pro'ceeda będzie trochę więcej inwencji. Tak jak jest w przypadku pierwszej generacji cee'da i procee'da. Chociaż cud, że w ogóle taką odmianę tworzą. W poprzedniej chyba nie było wersji 3-drzwiowej?


Nie, 29.04.2012, 11:33
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: 2012 Hyundai i30
Nie,nie było,szkoda


Nie, 29.04.2012, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2012 Hyundai i30
morphy napisał(a):
Już takowe są na rynku. Patrząc co jest pod maskowaniem to pod względem stylistyki jednak projektanci się specjalnie nie wysilają. Wzięli zwykłe i30, usunęli tylne drzwi, bardziej pochylili tylną szybę i włala mamy coupe.

I tak wykazali się większą inwencją twórczą niż projektanci 3-drzwiowej wersji Golfa ;) Poza tym to nie jest coupe tylko wersja 3-drzwiowa. Ponad to nie wiadomo jaki zmiany zajdą z przodu i tyłu samochodu bo jak widać obie części nadwozia są zasłonięte ;)
Prawdopodobnie pod maskę wersji 3D mają trafiać trochę inne silniki niż w pozostałych odmianach. W śród nich ma się znaleźć turbodoładowana benzyna o pojemności 1.6 litra ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Nie, 29.04.2012, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Hyundai i30
Jakoś oprócz Megane Coupe i Astry GTC nie widzę na rynku ciekawego, atrakcyjnego hatchbacka 3d, albo mam sklerozę. Także dużo to ich nie ma.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Nie, 29.04.2012, 16:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 858
Post Re: 2012 Hyundai i30
Jest jeszcze VW Scirocco a to ta sama półka co Astra GTC. Może koncern Hyundai/KIA idzie w tym kierunku że Hyudai bedzie miał typowego 3d hatchbacka a Kia Procee'd będzie już szła w strone mniej praktycznego Scirocco czy GTC. Ja tam widzę że Kia ewidetnie patrzy na kompaktowego Opla. Obecnie zaprezentowane modele karoseryjne moim zdaniem wyraźnie do niego nawiązują i coś mi się wydaje że Procee'dem też tak będzie.
Zwykłe trzydrzwiowe auto też jest potrzebne w ofercie więc taka oferta w i30 będzie jak znalazł.


Nie, 29.04.2012, 21:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2012 Hyundai i30
Nie zapominajmy że Hyundai w ofercie ma Velostera więc nie może sobie zrobić konkurencji w postaci 3-drzwiowego i30 ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Nie, 29.04.2012, 22:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Hyundai i30
Scirocco nie zalicza się do konkurentów i30, co za głupi pomysł. Veloster jest jego konkurentem. Z i30 można zestawić co najwyżej Golfa 3d. Także jak wczesniej wspomniałem oprócz Astry GTC i Megane Coupe nie ma nic ciekawego w tym segmencie, a Astra z racji swojej ceny też jest takim konkurentem na granicy, ale jest. Astra to nie ta sama półka co Scirocco, Astra to konkurent Golfa i tym samym i30, a Scirocco jest odrębnym modelem. Widać, jak marketingowcy potrafią zamydlić oczy.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 30.04.2012, 7:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: 2012 Hyundai i30
gibki8 napisał(a):
I tak wykazali się większą inwencją twórczą niż projektanci 3-drzwiowej wersji Golfa ;)


Aleś dał przykład. Już lepsza jest wspomniana Astra.

Faktycznie to nie będzie coupe, ale przewaźnie marketingowcy robią z nich coupe. Mam nadzieje, że Hyundai nie będzie głupa palił. W końcu mają Velostera, który jest taką coupetką powstało na i30.

Przód jest zamaskowany podobnie jak było w przypadku hatchbacka więc można tylko podejrzewać, że będzie podobny. Z tyłu widać te same światła co są w wersji 5-drzwiowej.

Cytuj:
Wśród nich ma się znaleźć turbodoładowana benzyna o pojemności 1.6 litra ;)


No jak w 3-drzwiowej odmianie nie dadzą silnika z Velostera to będzie fail roku.

Cytuj:
Także jak wczesniej wspomniałem oprócz Astry GTC i Megane Coupe nie ma nic ciekawego w tym segmencie,


No ja dodałbym jeszcze Peugeota w wersji 3-drzwiowej. Zresztą oprócz RCZ to jedyna atrakcyjna wersja nadwoziowa 308.

Cytuj:
Scirocco jest odrębnym modelem
[/quote]

No nie do końca odrębnym bo to przecież Golf w innej skórze. Tak samo Veloster i i30. Tylko ma lepszy silnik. Ale fakt to już bardziej coupe. Chociaż to też naciągane.


Pon, 30.04.2012, 8:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Hyundai i30
Dla Ciebie to Golf w innej skórze, dla tych co kupują to 'stylowe coupe', inaczej kupiliby Golfa 3d. Wiadomo, że to zwykły hatchback, ale sam VW nie umiejscawia go wśród kompaktów klasy C dlatego nie ma co go porównywac do i30. Chyba już nie ma w ofercie 308 3d - przynajmniej u nas.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 30.04.2012, 9:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2012 Hyundai i30
Scirocco to całkowicie odrębny model z wnętrem od Eosa, podobnie jak Veloster (ale już z oryginalnym wnętrzem :mryellow: ).

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 30.04.2012, 10:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 Hyundai i30
Testy sportowej wersji Hyundai i30 N

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autocar

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 15.10.2015, 9:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2012 Hyundai i30
A czemu w starej wersji? czy to tylko taki kamuflaż?


Czw, 15.10.2015, 13:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 Hyundai i30
Szczerze mówiąc, to sam się pogubiłem...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 15.10.2015, 14:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018